خرید خارجی استقلال قبل از تسویه حساب بدهی‌ خارجی‌ها!

خرید خارجی استقلال قبل از تسویه حساب بدهی‌ خارجی‌ها!

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از جدایی فراز کمالوند از کادر فنی تیم استقلال، فرهاد مجیدی ابتدا در جمع خبرنگاران به استخدام یک دستیار ایتالیایی اشاره کرد و بعد از آن در این خصوص گمانه زنی‌های متعددی صورت گرفت که روز گذشته مشخص شد هیچیک از این حدس‌ها درست نبوده است.

مجیدی روز گذشته به صورت رسمی با انتشار پیامی در فضای مجازی «گابریل پین» را به عنوان دستیار ایتالیایی‌اش را معرفی و اعلام کرد وی تا پایان این فصل به عنوان مشاور در کنار تیم خواهد بود و از ابتدای فصل آینده به کادر فنی اضافه می‌شود.

فارغ از بحث قانون عجیب منع استخدام مربی و بازیکن خارجی که باید آن را یکی از چند شاهکار فدراسیون سابق دانست و آبی پوشان برای دور زدن این قانون نه چندان منطقی راهکار آن را پیدا کرده‌اند، باید به بحث بدهی‌های باشگاه استقلال و به خصوص بدهی‌های خارجی آن اشاره کرد و استخدام یک مربی خارجی با هر عنوان و سمتی را از این زاویه نگاه کرد.

باشگاه استقلال در حالی در آستانه عقد قرارداد با یک مربی ایتالیایی قرار دارد که هنوز چالش سرمربی سابق ایتالیایی‌اش و بدهی‌های مربوط به او و دستیارانش را حل نکرده است.

آبی‌ها در فصلی که بیش از دو سوم آن گذشته، حدوداً یک سوم از مبلغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی را پرداخت کرده و به خصوص در پرداخت «شیخ دیاباته» و «میلیچ» دو بازیکن خارجی تاثیر گذارش با مشکلاتی مواجه شده است.

با این شرایط قدری عجیب است تیمی که کماکان با مشکلات مالی مواجه است، باز هم ریسک به خدمت گرفتن یک مربی خارجی را به جان خریده باشد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *