خانه را با هر گل ایران روی سرمان گذاشتیم/ طارمی همه جوره خوب است

خانه را با هر گل ایران روی سرمان گذاشتیم/ طارمی همه جوره خوب است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

سیدمحمد علوی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل بحرین گفت: انتظاری که از تیم ملی می‌رفت، همین بود. یک دروازه بان ایران به اندازه کل بازیکنان بحرین ارزش مالی دارد. ایران در کنار ژاپن، کره جنوبی و استرالیا غول‌های فوتبال آسیا بوده‌اند. بازیکنان ما برابر بحرین گل کاشتند و با شرایطی که مردم ایران دارند، آنها را شاد کردند. حق ایران است که به مرحله بعد صعود کند و غیرت و تعصب ایرانی مثال زدنی است.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به درخشش مهدی طارمی و سردار آزمون در خط حمله یادآور شد: طارمی همه جوره خوب است ولی باید بیشتر مراقب باشد. بازیکن هرچه بزرگ‌تر می‌شود باید مراقب حواشی هم باشد و آمادگی اش را بیشتر حفظ کند. طارمی در بالاترین سطح فوتبال اروپا درخشید ولی در عمل در تیم ملی ایران هم نشان داد می‌تواند کارهای بزرگی انجام بدهد. از بازی طارمی و آزمون لذت بردیم. آنها سطح تیم ملی را بالاتر برده‌اند.

علوی در خصوص انتقاداتی که به برنامه تدافعی ایران و عملکرد صادق محرمی و احسان حاج صفی مقابل بحرین می‌شود، تاکید کرد: به نظرم مدافعان ما بازی خوبی انجام دادند. من می دانم که هوای شرجی بحرین چطور است و چقدر در کارایی بازیکن تاثیر می‌گذارد. علاوه بر این نیاز به بازی هجومی داشتیم و طبیعی بود در چند صحنه ضد حمله بخوریم و بازیکنان جا بمانند.

وی با اشاره به دیگر بازی حساس ایران مقابل عراق، گفت: اگر برابر عراق به همین شکل بازی کنیم، قطعاً برنده می‌شویم. بازیکنان بزرگی در تیم ملی هستند و باید در عمل مقابل عراق ثابت کنیم تیم بهتری هستیم. سه امتیاز بازی با عراق از نان شب هم برایمان واجب‌تر است.

«آیا ضعفی در بازی ایران با بحرین دیدید که لازم باشد کادر فنی آن را برای دو بازی باقیمانده رفع کند؟» مدافع پیشین تیم ملی ایران در پاسخ به این سئوال گفت: برابر بحرین ضعف آن‌چنانی نداشتیم. به نظرم مقابل هنگ کنگ نقاط ضعف بیشتری نشان دادیم.

علوی با بیان اینکه حیف شد تیم ملی وحید امیری را به دلیل مصدومیت از دست داد، گفت: با این حال بازیکنان سطح بالا کم نداریم. بازیکنان جایگزین می‌توانند خیلی خوب این جای خالی را پر کنند.

مدافع پیشین تیم ملی ایران که همسری بحرینی دارد، در پایان در خصوص کُری خوانی خانوادگی در بازی ایران و بحرین هم اظهار کرد: من و بچه‌هایم با هر گلی که ایران می‌زد، بالا می‌پریدیم و خانه را روی سرمان گذاشتیم. همسرم و برادرش بعد از هر گل ایران ناراحت و عبوس بودند (باخنده). آنقدر خانه را روی سرمان گذاشتیم که در نهایت همسایه طبقه پایین به ما تذکر داد!

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *