حمله دشان به مورینیو | فوتبال 11

حمله دشان به مورینیو | فوتبال 11

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه پاسخ اظهارات اخیر ژوزه مورینیو را درباره بخت خروس‌ها برای قهرمانی در مسابقات یورو 2020 را داد. آقای خاص که این روزها به عنوان کارشناس مسابقات یورو با نشریه انگلیسی «سان» همکاری می‌کند، درباره تیم تحت‌هدایت دشان گفته بود: «من نقطه ضعفی در فرانسه نمی‌‌بینم. اگر قرار باشد بگویم که چه تیمی قهرمان یورو 2020 خواهد شد، آن فرانسه است چون گروهی از بازیکنان شگفت‌انگیز را در اختیار دارند. فرانسه باید قهرمان شود، اگر آنها موفق به انجام چنین کاری نشوند، یوروی ناموفقی برای‌شان خواهد بود».

دشان اما در گفت‌وگو با برنامه «تله‌فوت» فرانسه پاسخ اظهارات مورینیو را که در ماه آوریل به دلیل تداوم نتایج ضعیف از سمت سرمربیگری تاتنهام اخراج شد را داد و گفت: من هم چنین فکری درباره تاتنهام تحت‌هدایت او داشتم اما پایانی که مدنظر من بود رقم نخورد. بله، ما به خاطر اینکه قهرمان جهان هستیم، بخت اول قهرمانی در یورو 2020 به شمار می‌رویم. ما فشاری احساس نمی‌کنیم، این یک واقعیت است و ما از بحث حضور فرانسه در بین مدعیان قهرمانی در یورو فرار نخواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه ادامه داد: من در تیمم پتانسیل خیلی بالایی در خط حمله دارم اما فقط این نیست. ما باید در تیم تعادل لازم را به وجود بیاوریم. امیدوارم تا آنجا که ممکن است باید در بازی‌ها توپ را در اختیار داشته باشم اما زمان‌هایی وجود دارد که ما مالکیت توپ را در اختیار نخواهیم داشت و در چنین شرایطی باید قدرت خود را حفظ کنیم.

فرانسه در  گروه F یورو 2020 با تیم‌های آلمان، مجارستان و پرتغال همگروه است و در بازی اول خود باید در تاریخ 25 خرداد با ژرمن‌ها دیدار کند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *