حسینی: نگران نیستیم، اتفاقات خوبی برای ما رقم می‌خورد/ به قراردادم با ذوب‌آهن متعهدم

حسینی: نگران نیستیم، اتفاقات خوبی برای ما رقم می‌خورد/ به قراردادم با ذوب‌آهن متعهدم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

عبدالله حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط این روزهای ذوب‌آهن گفت: با تعطیلی بازی‌های لیگ برتر، فعلاً فقط تمرین می‌کنیم و البته بازی‌های دوستانه هم انجام می‌دهیم تا از شرایط بازی دور نشویم. مسئله مهم این است که تا شروع لیگ آمادگی خوبی داشته باشیم و نتایج خوبی بگیریم. ما بازی‌های سنگینی برابر استقلال، پرسپولیس و گل‌گهر انجام دادیم و اگر کمی بیشتر امتیاز می‌گرفتیم، الان وضعیت بهتری داشیم. با این حال دست از تلاش بر نمی‌داریم و در ادامه لیگ قطعاً نتایج بهتری خواهیم گرفت.

وی که تیمش در بین گزینه‌های سقوط قرار دارد، در ارتباط با شانس ماندن ذوب‌آهن در لیگ برتر تصریح کرد: کار ما آسان نیست، ولی نگرانی خاصی نداریم. ما تیم خوبی داریم که از بازیکنانی باکیفیت و یک کادر فنی خوب شکل گرفته است. قطعاً در پایان لیگ اتفاقات خوبی برای‌مان رقم خواهد خورد. در بازی‌های بعدی نیز دنبال این هستیم که چند نتیجه خوب کسب و چند پله در جدول صعود کنیم.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن در واکنش به شایعه مذاکره‌اش با چند تیم از جمله استقلال، عنوان کرد: وقتی به پایان لیگ نزدیک می‌شویم این طبیعی است که بازیکنان با پیشنهاد مواجه شوند، ولی من در حال حاضر بازیکن ذوب‌آهن هستم و به قراردادی که با این تیم دارم متعهدم. تمام تمرکزم روی بازی‌های باقیمانده است و در حال حاضر چیزی که برایم اهمیت دارد، موفقیت ذوب‌آهن است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *