حسینی: قراردادها را منتشر کنند تا همه چیز روشن شود

حسینی: قراردادها را منتشر کنند تا همه چیز روشن شود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیدجلال حسینی درباره قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام فوتبال ایران گفت: این قهرمانی مبارک هواداران‌مان باشد. مشکلات زیادی داشتیم که 7 بازیکن‌مان در تیم ملی بودند و دو سه بازیکن هم مصدوم در تیم‌مان حضور داشتند. اصلاً کنار هم نبودیم و بعد از تعطیلی اردوی تیم ملی کنار هم تمرین نداشتیم و امروز بازی سختی با تراکتور داشتیم.

مدافع پرسپولیس درباره اینکه هر تعویض این تیم بیرون رفتن یک ملی‌پوش و ورود ملی‌پوشی دیگر بود، خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم خیلی سخت بود، چون همین 7 ملی‌پوش 20 روز کنار ما نبودند.

حسینی درباره شرایط مالی باشگاه پرسپولیس گفت: این مشکلات وجود دارد و آقایان سمیعی و صدری تلاش می‌کنند مشکلات را برطرف کنند. ما هم منتظر حل مشکلات هستیم.

وی درباره اینکه پرسپولیسی‌ها چند درصد دریافتی داشته‌اند، گفت: 55 درصد دریافتی داشتیم. منتظر روشن شدن شرایط هستیم و می‌خواهیم که قراردادها شفاف‌سازی شود.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه منظورش از شفاف‌سازی قراردادها منتشر شدن آنهاست، گفت: بله، ما می‌خواهیم که قراردادها منتشر شود.

حسینی در واکنش به اینکه آیا مطرح شدن انتشار قراردادها در پاسخ به فرهاد مجیدی است که درباره قراردادها صحبت کرده است، تصریح کرد: نه، این صحبت اصلاً درست نیست. چیزهایی که ما می‌گوییم را به استقلال می‌چسبانند و برعکس. همه چیز را به این دو تیم می‌چسبانند و بقیه تیم‌ها راحت کارشان را انجام می‌دهند. نباید اینطور باشد.

وی درباره اینکه آیا مالیات قراردادهایش را خودش پرداخت می‌کند، اظهار داشت: همیشه خودمان پرداخت کردیم. متأسفانه شرایط اینطور است که اداره مالیات کارش را می‌کند. ما در نفت تهران پولی نگرفتیم و منحل شد، اما مالیات آن را پرداخت کردیم. در آن قراردادها هم نه دست‌مان به جایی بند است نه توانستیم یقه کسی را بگیریم و هر جا هم می‌رویم، بدهکار هستیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *