حسینی: بازیکنان استقلال به دنبال کارت به کارت کردن هستند/ الهلالی‌ها به امکانات ما می‌خندند

حسینی: بازیکنان استقلال به دنبال کارت به کارت کردن هستند/ الهلالی‌ها به امکانات ما می‌خندند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید حسین حسینی درخصوص پیروزی 2 بر صفر استقلال مقابل پدیده گفت: خدا را شکر سه امتیاز این بازی را گرفتیم. هفته گذشته شرایط روانی خوبی نداشتیم و بچه‌ها مشکل داشتند که باعث شد به طور کامل آماده نباشیم. بازی گره خورده بود و پدیده هم خیلی خوب بازی کرد.

وی درخصوص مشکلات لجستیکی آبی‌پوشان عنوان کرد: در این چند سال اینقدر درباره مشکلات گفتیم که خسته شدیم. بیایید زمین تمرین، رختکن و امکانات ما را ببینید و متوجه می‌شوید که در حد نام استقلال نیست. چرا هر سال مدیریت استقلال به مشکل می‌خورد؟ نمی‌خواهم نام مددی یا فرد خاصی را بیاورم و بگویم آنها ضعیف بوده‌اند. هر سال همین مشکلات بوده و هر مدیرعامل به مشکل خورده و نتوانسته برای استقلال کارایی لازم را داشته باشد.

دروازه‌بان استقلال در مورد دریافتی بازیکنان این تیم گفت: برخی بازیکنان 30 و برخی دیگر 50 درصد گرفته‌اند. قرارداد بازیکنانی که کمتر است هم 60 درصد پرداخت شده است. از سال 91 در استقلال بوده‌ام و هیچ‌وقت اینقدر مشکل نداشتیم. شرایط در چند ماه اخیر فاجعه بوده و بازیکنان جوان ما به دنبال کارت به کارت کردن و مبالغی در حد 2 یا 3 میلیون تومان هستند. اگر بازیکن تمرکز نداشته باشد، نمی‌تواند کارایی لازم را داشته باشد.

حسینی با انتقاد از تفاوت امکانات استقلال با باشگاهی چون الهلال عربستان تصریح کرد: تیم بزرگی چون استقلال که این همه هوادار دارد و می‌تواند در آسیا عرض اندام کند، حیف است که در حقش اجحاف شود. درباره پول قراردادها و زمین تمرین صحبت می‌کنیم و خنده‌دار است که درخصوص سالن بدنسازی و استخر حرف بزنیم. چند ماه دیگر با الهلال بازی داریم و اگر آنها امکانات استقلال را ببینند، به ما می‌خندند. در زمین باید با رقیب رقابت کنیم و شرایط باید مساوی باشد.

وی درباره اینکه محمد حسین مرادمند قرار بود دستگیر شود، خاطرنشان کرد: می‌گفتند فوتبالیست‌ها پولکی هستند، اما فوتبال شغل ماست و تا سن خاصی می‌توانیم پول دربیاوریم. شغل دیگری نداریم و باید از این راه پول دربیاوریم. ما هم خانواده داریم و بچه‌ها روی پول خود حساب کرده‌اند. مرادمند هم روی پولش حساب کرده که چک داده و همه بازیکنان مشکل دارند. دلم برای بازیکنان جوان می‌سوزد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *