حریف اصلی تیم ملی ایران «میزبانی» بحرین است/ فینال اصلی فردا است

حریف اصلی تیم ملی ایران «میزبانی» بحرین است/ فینال اصلی فردا است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال کشورمان در دیداری تدارکات گونه اما رسمی، موفق شد تیم ملی هنگ کنگ را در خاک بحرین با نتیجه ۳ بر یک شکست داده تا جمع امتیازاتش در گروه سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به عدد ۹ برساند.

رحمان رضایی ملی پوش سابق کشورمان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص این بازی اظهار داشت: هنگ کنگ عملاً حرفی برای گفتن مقابل تیم ملی ایران نداشت و همان یک گل را هم کاملاً اتفاقی زد. بعید می‌دانم اگر این بازی چند بار دیگر تکرار شود، هنگ کنگ باز هم توان گل زدن به ایران را داشته باشد.

وی اضافه کرد: در این بازی تعداد گل‌های زده و خورده اصلاً مهم نبود. مهم ۳ امتیاز بود که خوشبختانه تیم ملی ایران به راحتی آن را گرفت. ما به همه ۳ امتیازهای بازی‌ها نیاز داریم و باید مثل این بازی، امتیازات کامل را از بازی‌های دیگر هم بگیریم.

مدافع سابق تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: فینال اصلی را فردا دوشنبه شب مقابل بحرین داریم. شواهد نشان می‌دهد خیلی از عوامل پشت پرده دست به دست هم داده‌اند تا بحرین از این گروه صعود کند. اگر این بازی در شرایط برابر انجام می‌شد قطعاً ما شانس خیلی زیادی برای پیروزی داشتیم. اما به نظر می‌رسد بحرینی‌ها از شرایط میزبانی خود نهایت استفاده را ببرند.

حریف اصلی تیم ملی ایران «میزبانی» بحرین است/ فینال اصلی فردا است
رحمان رضایی

رضایی گفت: رقیب اصلی ما دوشنبه شب تیم ملی بحرین نیست، بلکه شرایط میزبانی بحرینی‌ها و حاشیه‌های این بازی است. دست‌اندرکاران تیم ملی باید حسابی حواسشان به حواشی این بازی جمع باشد. باید مراقب شرایط میزبانی بحرینی‌ها باشند.

کارشناس فوتبال اظهار داشت: تیم ملی ما به لحاظ فوتبالی بسیار از بحرین برتر است و بچه‌های ما باید مراقب باشند در زمین اسیر حاشیه سازی بحرینی‌ها نشوند. تیم‌های کشورهای عربی و در راس آنها بحرین استاد حاشیه سازی در میدان است و ما باید تجربه‌های گذشته نسبت به بحرینی‌بازی را برای این بازی در نظر داشته باشیم.

رضایی تاکید کرد: در صورت پیروزی برابر بحرین، شانس پیروزی برابر عراق دو چندان خواهد شد چرا که وزنه روحی به شدت به سود ما سنگینی می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: یادمان باشد بحرین از این بازی حداقل امتیاز را می‌خواهد و آنها برای مساوی به میدان می‌آیند، اما ما دنبال امتیازات کامل بازی هستیم و برای پیروزی به مصاف بحرین می‌رویم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *