حال و هوای تیم ملی/ طراحی شادی گل با لطیفه‌های سرمربی

حال و هوای تیم ملی/ طراحی شادی گل با لطیفه‌های سرمربی

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عراق ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه المحرق بحرین برگزار می‌شود. حساسیت این دیدار برای کسب صدرنشینی در گروه C انتخابی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ انگیزه‌هایی را در هر دو تیم ایجاد کرده است.

* کنفدراسیون فوتبال آسیا که بحرین را به عنوان میزبان بازی‌های برگشت گروه سوم انتخاب کرده بود یک هتل را برای چهار تیم میهمان ایران، هنگ کنگ، کامبوج و عراق در نظر گرفت تا آنها شرایط یکسانی را تجربه کنند.

همین امر باعث رویارویی اعضای تیم‌ها با همدیگر در محوطه هتل شده بود اما کاروان عراق رفت و آمد خود به تمرین و سالن‌های کنفرانس و بدنسازی هتل را طوری تنظیم کرده که در چند روز گذشته با بازیکنان ایران روبرو نشوند.

* بشار رسن هافبک تیم ملی عراق تنها بازیکن عراقی بوده است که هنگام تمرین اختصاصی روز گذشته خود در سالن بدنسازی هتل با تعدادی از مسئولان اجرایی تیم ملی ایران روبرو شده است و با آنها خوش و بش کرده بود. این بازیکن بلافاصله پس از اتمام تمرین خود به اتاق بر می‌گردد تا افسران اجرایی AFC که محدودیت‌های کرونایی بابت حضور بازیکنان ایجاد کرده اند او را جریمه نکنند.

* بازیکنان تیم ملی ایران چهار ساعت مانده به شروع بازی با عراق چاشت عصرانه خوردند تا دچار ضعف جسمانی نشوند.

حال و هوای تیم ملی/ طراحی شادی گل با لطیفه‌های سرمربی

* دراگان اسکوچیچ از صبح امروز میزان شوخی‌های خود با بازیکنان را بیشتر از قبل کرد. او برای بازیکنان لطیفه‌های خنده دار تعریف می‌کرد و از کادر فنی خواسته بود تا همچون روزهای قبل با بازیکنان صحبت‌های روحیه بخش کنند.

* تنی چند از بازیکنان تیم ملی ایران قصد دارند شادی گل جالبی را در صورت گلزنی مقابل عراق انجام دهند.

* تعدادی از ایرانی‌های ساکن در بحرین قصد داشتند با بازیکنان تیم ملی عکس یادگاری بگیرند که به دلیل پروتکل‌های بهداشتی مربوط به کرونا از انجام آن باز ماندند.

* قرار است بازیکنان تیم ملی ایران شام خود را پس از بازی شبانه با عراق صرف کنند و دراگان اسکوچیچ منوی شام را آزاد گذاشته است.

* سرمربی تیم ملی ایران به همراه دستیاران خارجی خود همراه با کاروان تیم ملی ایران به تهران باز می‌گردند و بازیکنان لژیونر نیز پس از حضور در تهران به سفرهای خارجی خواهند رفت.

* تست کرونای تمام اعضای تیم ملی فوتبال ایران منفی شد تا خیال اسکوچیچ برای استفاده از بازیکنان دلخواه خود در ترکیب تیم ملی راحت شود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *