جهانبخش: درباره تیم ملی باید تصمیم منطقی گرفته شود/ دوست دارم جایی باشم که بازی کنم

جهانبخش: درباره تیم ملی باید تصمیم منطقی گرفته شود/ دوست دارم جایی باشم که بازی کنم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا جهانبخش در حاشیه تقدیر از اعضای تیم ملی فوتبال در سالن همایش‌های صداوسیما با اشاره به صعود تیم ملی به مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت: در این سال‌ها نشان داده‌ایم هر چقدر کار را برای ما سخت‌تر کنند، تلاش چند برابری می‌کنیم. می‌دانستیم وظیفه بزرگی به گردن ما است تا در شرایط سخت اقتصادی مردم را شاد کنیم. می‌دانستیم بازی‌های سختی داریم، اما خدا را شکر توانستیم 4 برد بدست بیاوریم و به چیزی که حق‌مان است، برسیم.

وی در مورد ارزیابی‌اش از کادر فنی تیم ملی تصریح کرد: زمان کمی برای اردوی تیم ملی وجود داشت و خودم برای اولین بار در کنار تیم ملی بودم. باید زمان بگذرد تا بدانیم شرایط به چه شکل است. در این 4 بازی، یکدلی و همدلی بین بازیکنان فوق‌العاده بود.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این سؤال که آیا موافق ماندن اسکوچیچ در تیم ملی است یا نه، گفت: این وظیفه ما نیست. در ادوار گذشته تصمیماتی گرفته شده که به عنوان بازیکن نتوانستیم دخالت کنیم. مهم‌ترین چیز برای بازیکنان تلاش داخل زمین است و برای بیرون زمین را مسئولان تصمیم می‌گیرند. در چنین شرایط سختی بازی کردیم. وقتی چنین شرایط سختی داریم، احساس دخیل نیست و باید منطقی تصمیم گرفته شود.

جهانبخش در خصوص اینکه برای فصل آینده چه تصمیمی دارد، یادآور شد: قطعا تصمیمی می‌گیرم که به مسیر فوتبالی‌ام کمک کند. پس از سه هفته به انگلیس برمی‌گردم و در فکر این هستم که تصمیماتی بگیرم. الان سخت است که صحبتی انجام دهم. سال منتهی به جام جهانی را در پیش داریم که خیلی مهم است و باید تصمیمی بگیرم که به فوتبالم کمک کند. دوست دارم جایی باشم که بازی کنم. در یکی دو سال گذشته شرایط پیش آمد که نتوانستم زیاد بازی کنم و به موقع درباره مسائل مختلف صحبت خواهم کرد. 

وی در واکنش به اینکه به نظر می‌رسد از برایتون جدا خواهد شد، گفت: خیلی حرفه‌ای نیست این را بگویم چون دو سال با این تیم قرارداد دارم. به عنوان بازیکن دوست دارم بازی کنم. مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی سخت‌تر می‌شود و طبیعی است فوتبالیست باید بازی کند تا فرمش را حفظ کند. 

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *