جنجال مدیربرنامه ایتالیایی با اظهار نظر عجیب در مورد بازیکن لاتزیو

جنجال مدیربرنامه ایتالیایی با اظهار نظر عجیب در مورد بازیکن لاتزیو

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیران برنامه در فوتبال ایتالیا همواره جنجال‌ساز بوده‌اند. این بار اما یکی از آنها به دلیلی جز درخواست رقم بالا برای فروش بازیکن خود یا طلب حق کمیسیون نجومی جنجال‌آفرین شده است.

در جریان یک برنامه در شبکه رای 3 تلویزیون ایتالیا با هدف بررسی عملکرد مدیران برنامه فوتبال دراین کشور، وینچنزو مورابیتو یکی از ایجنت‌های معروف ایتالیایی به خاطر تمسخر ودات موریقی بازیکن کوزویی تیم فوتبال لاتزیو جنجال‌ساز شد.

در این گفت‌و‌گوی از پیش ضبط شده، مورابیتو تصمیم لاتزیو برای پرداخت 18 میلیون یورو بابت یکی از ناکارآمدترین بازیکنان فصل گذشته سری A را زیر سؤال برد و خود این بازیکن را هم به الاغ تشبیه کرد. مورابیتو به تصور اینکه گفت‌و‌گویش با گزارشگر شبکه رای تمام و دوربین خاموش شده، به برادر ایگلی‌تاره، ‌مدیر اجرایی باشگاه لاتزیو که در سفارت آلبانی در شهر استانبول کار می‌کند به عنوان مسبب ورود بازیکنی ناکارآمد مانند موریقی به سری A اشاره داشت و گفت: او (ایگلی‌تاره) برادری دارد که در کنسولگری آلبانی در استانبول کار می‌‌کند و ناگهان 18 میلیون یورو برای بازیکنی که یک الاغ به تمام معناست، می‌پردازد. سیمونه اینزاگی (سرمربی فصل گذشته لاتزیو) به من گفت “من اینجا دارم موهای سرم را می‌کَنم. استفان رادو (مدافع لاتزیو) به من می‌گوید که در تمرینات با دمپایی هم می‌تواند موریقی را مهار کند و توپ را از او بگیرد چون افتضاح است. موریقی … 18 میلیون یورو برای موریقی و بعد هم که 5 مدیر برنامه که همگی حق کمیسیون گرفتند. منظورم این است که 18 میلیون یورو برای لاتزیو پول بسیار زیادی است و آنها در ازای این پول بازیکنی که به طرزی وحشتناک سطح پایین است، گرفته‌اند.

موریقی ماه سپتامبر سال 2020 در ازای 18.5 میلیون یورو از تیم فنرباغچه ترکیه به لاتزیو پیوست و باشگاه ایتالیایی باید 5 درصد از رقم فروش او در آینده را هم به تیم ترکیه‌ای بدهد. او در اولین فصل حضورش در ایتالیا ناامید کننده بازی کرد و در 34 بازی رسمی برای لاتزیو تنها 2 گل زده و یک پاس گل داده است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *