جدایی قطعی چالهان‌اوغلو از میلان

جدایی قطعی چالهان‌اوغلو از میلان

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، طبق ادعای نشریه توتواسپورت خروج هاکان چالهانوغلو از تیم فوتبال میلان به عنوان بازیکن آزاد در تابستان امسال تقریباً قطعی است چون که این بازیکن و باشگاه نتوانسته‌اند بر سر رقم قرارجدید به توافق برسند و تفاوت ارقام مد نظر آنها آن‌قدر زیاد است که بعید است در آینده نیز توافقی حاصل شود.

چالهان‌اوغلو که تا پایان ماه ژوئن سال جاری با میلان قرارداد دارد، در فصل گذشته با 10 پاس گل و 4 گلش در 33 بازی در سری A به میلان کمک بزرگی برای نایب قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا انجام داد. با این حال روند مذاکرات او و باشگاه برای تمدید قرارداد آنطور که باید و شاید پیش نرفت چرا که مدیران باشگاه حقوقی به مراتب کمتر از رقم مد نظر بازیکن سابق بایرلورکوزن پیشنهاد کردند.

طبق گزارش توتواسپورت شانس تمدید قرارداد میان طرفین بسیار ناچیز است و چالهان‌اوغلو بعد از جان لوئیجی دونارونا دومین بازیکن آزادی خواهد شد که میلان را تابستان امسال ترک می‌کند. او سال 2017 با قراردادی به ارزش 23.3 میلیون یورو از لورکوزن به میلان پیوست و از آن زمان تا کنون 172 بازی برای میلان انجام داده و در آنها 32 گل و 48 پاس گل داده است. اخیراً شایعه‌ای منتشر شده مبنی بر اینکه ممکن است باشگاه یوونتوس چهالهانوغلو را به عنوان بازیکن آزاد جذب کند.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *