جانشین آرنولد در تیم ملی انگلیس مشخص شد

جانشین آرنولد در تیم ملی انگلیس مشخص شد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرث ساوت‌گیت سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس از بن وایت مدافع 23 ساله تیم فوتبال برایتون برای پیوستن به اردوی سه‌شیر و پر کردن جای جالی ترنت الکساندر آرنولد دعوت به عمل آورد.

آرنولد در بازی دوستانه چهارشنبه هفته گذشته برابر اتریش از ناحیه ران آسیب دید و شانس همراهی سه‌شیر را در یورو 2020 از دست داد.

از وایت، جیمز وارد پروز هافبک دفاعی تیم ساوتهمپتون و جسی لینگارد هافبک هجومی تیم وستهام به عنوان گزینه‌‌های احتمالی ساوت‌گیت برای کامل کردن فهرست 26 نفره تیمش نام برده می‌شد، چرا که هر سه آنها در بازی مقابل اتریش عملکرد خوبی داشتند. در میان این سه نفر اما ساوت‌گیت ترجیح داده که به هم‌تیمی علیرضا جهانبخش در تیم برایتون اعتماد کند.

با توجه به از دست دادن یک مهره دفاعی و تردیدهایی که درباره آمادگی هری مگوایر دیگر مدافع تیم وجود دارد، سرمربی سه‌شیر را مجاب کرده است که یک بازیکن دفاعی را به اردوی تیم فراخواند.

تیم ملی انگلیس پس از کسب دو پیروزی یک بر صفر در بازی‌های تدارکاتی یک هفته اخیرش برابر اتریش و رومانی، یکشنبه هفته آینده در اولین بازی‌اش در یورو 2020 میزبان کرواسی خواهد بود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *