ثبت ۱۴۰ مورد تست کرونای مثبت

ثبت ۱۴۰ مورد تست کرونای مثبت

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چهل و هفتمین دوره از مسابقات فوتبال جام ملت‌های آمریکای جنوبی (کوپا آمه‌ریکا 2021)، پس از کش و قوس‌های فراوان به خاطر انصراف دو میزبان اولیه آن یعنی کلمبیا و آرژانتین و میزبانی پرحرف‌ و حدیث برزیل، سرانجام بامداد روز دوشنبه 24 خرداد ماه در سرزمین قهوه و فوتبال آغاز شد، کشوری که خود در وضعیت بحرانی کرونا قرار دارد.

کنمبل (کنفدارسیون فوتبال آمریکای جنوبی) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که از 15 هزار و 235 تست کرونایی که تاکنون از اعضای تیم‌های حاضر و کارکنان مرتبط با برگزاری مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2021 گرفته شده،  140 مورد تست کرونا مثبت شده که این 0.9 درصد از میزان کل شرکت‌کنندگان و کارکنان این تورنمنت است.

دولت برزیل روز جمعه اعلام کرده بود که تعداد 82 نفر که مرتبط با مسابقات کوپا آمه‌ریکا هستند، به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و در تمامی چهار ایالت ریو دوژانیرو، برازیلیا، کوئیابا و گویانیا که میزبان این مسابقات هستند، افرادی در ارتباط با این رقابت‌ها تست کرونای‌شان مثبت شده است.

تاکنون نیمی از تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌ها اعلام کرده‌اند که نمونه‌های مثبت کرونا در این تیم‌ها وجود دارد که از آن جمله می‌توان به تیم‌های ونزوئلا، بولیوی، کلمبیا، پرو و شیلی اشاره کرد.  

برزیل در حالی در آخرین لحظات به عنوان میزبان مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2021 معرفی شد که دومین کشور جهان از لحاظ ثبت رکورد مرگ‌ومیر در نتیجه شیوع ویروس کرونا است. تاکنون بیش از 500 هزار نفر در کشور برزیل بر اثر ابتلا به این ویروس مرموز جان خود را از دست داده‌اند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *