تیم ملی فوتبال برای صعود به جام جهانی باید از سد چند قدرت بگذرد

تیم ملی فوتبال برای صعود به جام جهانی باید از سد چند قدرت بگذرد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود سلطانی فر در دویست وهشتاد سومین شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان که عصر امروز شنبه برگزار شد به پیروزی های مقتدرانه تیم ملی فوتبال ایران در منامه اشاره کرد و گفت: با وجود کارشکنی ها و تصمیمات غلط و جانبدارانه کنفدراسیون فوتبال آسیا، با تدارکات و پشتوانه قوی و تیم و کادر فنی خوب، بحرین و عراق را شکست دادیم و توانستیم مقتدرانه هر ٤ بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: صعود موفقیت آمیز تیم ملی فوتبال به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی در افزایش روحیه و اعتماد به نفس مردم پیش از انتخابات سرنوشت ساز ٢٨ خردادماه بسیار مهم و مثمر ثمر بود.

وی در ادامه سخنانش ضمن تبریک به جامعه ورزش، مسوولان فدراسیون فوتبال، کارشناسان وزارت ورزش و جوانان ، بازیکنان و کادر فنی به خاطر 4 پیروزی پیاپی ملی پوشان فوتبال گفت: امیدوارم تیم ملی بتواند در مرحله بعدی بازی های مقدماتی که از شهریور ماه آغاز می شود نیز با همین اقتدار موفق باشد.

مسعود سلطانی فر در ادامه با مطلوب خواندن وضعیت تیم ملی فوتبال توضیحاتی را در خصوص مرحله بعدی بازی های مقدماتی جام جهانی ارائه و بیان کرد: برای صعود به مرحله بعد باید از سد دو تیم بزرگ آسیا بگذریم.

وی با تاکید براینکه برای رویارویایی با تیم های قدر تمند مرحله بعد بایستی تیم ملی فوتبال از آمادگی کامل برخوردار باشد، گفت: در مرحله قبلی فوتبالیستهای کشورمان با شکست تیم عراق پس از 11 سال وشکست بحرین در خاک خودش برای اولین بار یک رکورد تاریخی بر جای گذاشتندکه ان شالله این تیم با کسب موفقیت در مراحل مختلف بتواند به نتایج خوبی دست پیداکند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت بازی های المپیک و پارالمپیک و حضور موفق ورزشکاران کشورمان در این رویداد اشاره کرد و افزود: تا بازی های المپیک توکیو 33 روز باقی مانده است و ما تا جایی که امکان پذیر بوده برای حمایت از ملی پوشان مان دراین رویداد اعتبارات را زودتر پرداخت و تا چند روز آینده تخصیص های دیگرمان را هم اخذ خواهیم کرد تا تدارکات لازم برای تیم های مختلف ورزشی و فدراسیونها را فراهم آوریم.

مسعود سلطانی فر خطاب به معاونان حاضر در جلسه تاکید کرد: اگرچه آغاز بازی های المپیک وپارالمپیک با جابه جایی دولت مصادف است، اما وزارت ورزش و جوانان تمام تلاش و پشتیبانی خود را از کاروان اعزامی خواهد داشت تا ملی پوشان کشورمان که در این رقابتها حضور دارند،بتواند بهترین نتیجه را کسب کنند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *