تیته: نباید نیمار را با رونالدو و روماریو مقایسه کنیم/ او بازیکنی غیرقابل‌ پیش‌بینی است

تیته: نباید نیمار را با رونالدو و روماریو مقایسه کنیم/ او بازیکنی غیرقابل‌ پیش‌بینی است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیته که شاگردانش بامداد امروز (دوشنبه) در بازی افتتاحیه چهل و هفتمین دوره از مسابقات فوتبال جام ملت‌های آمریکای جنوبی (کوپا آمه‌ریکا 2021) موفق شدند با نتیجه 3 بر صفر بر ونزوئلا غلبه کنند، پس از این بازی در تمجید از ستاره تیمش که در این دیدار موفق شد شصت‌وهفتمین گل ملی‌اش را بزند و فاصله‌اش با رکورد گلزنی پله برای سلسائو را به 10 گل کاهش بدهد، گفت: وقتی نیمار به لحاظ فیزیکی خوب است و ذهن آزادی دارد، اتفاقات خوبی می‌افتد.

وی افزود: وقتی شما بازیکنی با کیفیت فنی نیمار دارید، او توانایی پاس دادن دارد، توانایی بازی با پای چپ و راست دارد و همین او را بازیکنی غیرقابل‌ پیش‌بینی می‌کند. وقتی هم نیمار را در پست به مراتب بهتری در زمین می‌گذارید، این برای او بهتر است. ما ساختار تیم را طوری طراحی می‌کنیم که نیمار توپ‌های کمتری دریافت کند اما این کار را با اثرگذاری بیشتر انجام می‌دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل همچنین در خصوص مقایسه شدن نیمار با ستاره‌های پیشین تیم ملی برزیل از جمله رونالدو و روماریو اظهار داشت: این ناعادلانه خواهد بود که بخواهیم بازیکنانی از دوره‌های مختلف را با هم مقایسه کنیم، چون بازیکنان نسل ما فوق‌العاده بودند، نیمار هم فوق‌العاده است و در گذشته رونالدو و روماریو هم فوق‌العاده بودند. لحظات و مراحل مختلفی در فوتبال وجود دارد، از این‌ رو باید خیلی محتاط باشیم و این بازیکنان را با هم مقایسه نکنیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *