توقف یک نیمه‌ای استقلال مقابل پدیده

توقف یک نیمه‌ای استقلال مقابل پدیده

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، در دیداری معوقه مربوط به هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال برتر، تیم استقلال تهران از ساعت ۱۹:۱۵ امشب در ورزشگاه آزادی میزبان پدیده بود که نیمه نخست این بازی با نتیجه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم استقلال این دیدار را با سید حسین حسینی، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، محمد حسین مرادمند، محمد نادری، مسعود ریگی، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، وریا غفوری، آرمان رمضانی و ارسلان مطهری آغاز کرد.

تیم فوتبال پدیده هم با میلاد فراهانی، علی نعمتی، احسان حسینی، رضا یزدان دوست، یوسف وکیا، محمدرضا فلاحیان، امیر حسن جعفری، امین قاسمی‌نژاد، امیرحسین کریمی، مهرداد بایرامی، عرفان معصومی به میدان رفت.

آبی پوشان نیمه نخست را با سیستم ۲-۵-۳ آغاز کردند و یزدانی به همراه غلامی و مرادمند ۳ مدافع میانی این تیم بودند تا غفوری به همراه نادری در نقش پیستون‌های چپ و راست ایفای نقش کنند. آرش رضاوند نیز جلوتر از ریگی و مهدی‌پور، وظیفه بازی سازی را بر عهده گرفته بود تا مطهری و رمضانی دو مهاجم نوک آبی پوشان باشند.

در این نیمه، بازی دو تیم کیفیت بالایی نداشت و در اکثر دقایق بازی در میانه زمین جریان داشت. در اغلب دقایق این نیمه که کم هیجان دنبال شد، اشتباه در بین بازیکنان دو تیم زیاد بود و کمتر دیده شد که تعداد پاس‌های سالم و متوالی زیاد شود.

۴۵ دقیقه نخست این بازی در حالی سپری شد که تنها موقعیت جدی این بازی در دقیقه ۲+۴۵ با ضربه سر ارسلان مطهری خلق شد که علی نعمتی این توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید تا در پایان این نیمه دو تیم بدون رد و بدل شدن گل با تساوی به رختکن بروند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *