توضیحات دادرس درباره پرونده دیدار سایپا - پیکان

توضیحات دادرس درباره پرونده دیدار سایپا – پیکان

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

مهدی دادرس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اینکه چه زمانی قرار است کمیته استنیاف حکم خودش را در مورد دیدار سایپا – پیکان اعلام کند، گفت: این پرونده زیر نظر آقای صالحی بررسی می‌شود و باید دید در نهایت بررسی‌ها به کجا ختم خواهد شد. ما معمولاً سه‌شنبه‌ها جلسه داریم و قرار است تمامی اعضا جمع شوند و این موضوع به صورت کامل مورد بررسی قرار بگیرد تا در نهایت حکم مربوط به پرونده دیدار سایپا – پیکان صادر شود.

دادرس در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال تغییر حکم کمیته انضباطی وجود خواهد داشت، تصریح کرد: به هر حال این امکان وجود دارد که حکم تغییر کند و شاید هم تغییر نکند. ما ادله‌ها را بررسی خواهیم کرد و طبیعتاً دفاعیات دو تیم هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت. کمیته استنیاف قطعاً سعی می‌کند که یک حکم عادلانه و قانونی را در مورد پرونده این بازی ارائه کند.

وی در مورد اینکه برخی از مربیان و کارشناسان فوتبال حکم کمیته انضباطی را غیرعادلانه توصیف کرده بودند، اظهار داشت: اینطور نیست که همه از حکم کمیته انضباطی ایراد گرفته باشند و بعضی‌ها نیز تأکید داشتند این حکم عادلانه بوده است که در این مورد می‌توان به اظهارات آقای شاه‌حسینی رئیس پیشین کمیته انضباطی اشاره کرد. به هر حال هر فردی می‌تواند در این زمینه نظر بدهد و نظرها نیز قابل احترام است. قطعاً کمیته استنیاف تلاش می‌کند تا به دور از جنجال و هیجان و براساس قانون و عدالت حکم این بازی را صادر کند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *