توصیه کمیته فنی فدراسیون فوتبال عراق به حفظ کاتانتس

توصیه کمیته فنی فدراسیون فوتبال عراق به حفظ کاتانتس

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از شکست تیم ملی فوتبال عراق مقابل ایران در دیدار پایانی از دور دوم مرحله انتخابی جام جهانی 2022، برخی رسانه‌های عراقی گزارش دادند که فدراسیون فوتبال این کشور قصد ادامه همکاری با سرچکو کاتانتس را ندارد و به دنبال یافتن گزینه‌ای جدید برای جانشینی این مربی اسلوونیایی هستند و حتی نام کارلوس کی‌روش به این منظور مطرح شد.

رسانه‌های عراقی خبر می‌دهند که اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال عراق نشستی با یکدیگر به منظور بررسی وضعیت تیم ملی عراق و آینده حرفه‌ای سرچکو کاتانتس داشته‌ و توصیه کرده‌اند با توجه به فرصت کمی که تا شروع دور پایانی مسابقات مرحله انتخابی جام جهانی 2022 باقی مانده، این مربی اسلوونیایی حفظ شود چون او کاری که باید می‌کرده را انجام داده که همان رساندن عراق به مرحله پایانی انتخابی جام جهانی است. در دور قبل عراق تنها یک شکست متحمل شده است.

همچنین کمیته فنی فدراسیون فوتبال عراق توصیه کرده که نشستی با کاتانتس داشته باشند تا دلیل افت سطح کیفی برخی بازیکنان در بازی‌های آخر دور دوم مرحله انتخابی جام جهانی 2022 مشخص شود.

عراق با شکست مقابل ایران، در هفته پایانی صدرنشینی‌اش در گروه C را از دست داد و در نهایت پس از ایران به عنوان تیم دوم راهی دور بعد رقابت‌ها شد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *