توافق منچستریونایتد با سانچو | فوتبال 11

توافق منچستریونایتد با سانچو | فوتبال 11

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جیدون سانچو که جدایی‌اش از بوروسیا دورتموند در تابستان پیش‌رو قطعی به نظر می‌رسد، در آستانه پیوستن به شیاطین سرخ قرار دارد. بر اساس گزارش نشریه «میرر» انگلیس، مدیران باشگاه منچستریونایتد به توافق شخصی با این هافبک انگلیسی دست یافته‌اند و حالا تنها توافق بین دو باشگاه برسر رقم پرداختی و نحوه پرداخت آن باقی مانده تا این انتقال عملی شود.

گفته می‌شود جیدون سانچو که در قراردادش با بوروسیا دورتموند بندی دارد که به واسطه آن در صورت داشتن پیشنهادی خوب می‌تواند در تابستان با توافق با این باشگاه آلمانی از جمع زردپوشان وستفالن جدا شود از سوی مدیران باشگاه دورتموند برای ترک سیگنال ایدوناپارک چراغ سبز دریافت کرده است.

منچستریونایتد تابستان گذشته به دنبال این بازیکن بود اما در نهایت با دورتموند به توافق نرسید. این باشگاه انگلیسی تابستان گذشته حاضر نشد رقمی بیش از 80 میلیون یورو بابت سانچو بپردازد و در مقابل دورتموند هم حاضر نشد از موضع 120 میلیون یورویی خود کوتاه بیاید.

نشریه «بیلد» آلمان اخیراً مدعی شده بود باشگاه بوروسیا دورتموند حالا حاضر است در ازای 100 میلیون یورو سانچوی 21 ساله را در تابستان بفروشد. دورتموند که مانند خیلی از باشگاه‌های بزرگ دیگر به خاطر شیوع ویروس کرونا دچار ضررهای مالی قابل‌توجهی شده به دنبال این است تا با فروش سانچو بخشی از این ضرر را جبران کند.

این هافبک انگلیسی که تا سال 2023 تحت‌ قرارداد بوروسیا دورتموند است، فصل اخیر در 38 بازی از رقابت‌های مختلف آمار 16 گل‌زده و 21 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *