تمجید فیفا و AFC از آزمون پس از غلبه ایران بر بحرین

تمجید فیفا و AFC از آزمون پس از غلبه ایران بر بحرین

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران امشب (دوشنبه) با نتیجه 3 بر صفر از سد بحرین گذشت و با 12 امتیاز، در جایگاه دوم جدول گروه C مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر قرار گرفت.

صفحه توئیتری مسابقات جام جهانی فوتبال که توسط فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) اداره می‌شود، درخصوص این مسابقه نوشت: پیروزی بزرگ برای تیم ملی! دبل سریع سردار آزمون به ایران کمک کرد تا این تیم در گروه C، با فاصله‌ای دو امتیازی پشت عراق بایستد.

AFC هم درخصوص این پیروزی، به بخش‌های حساس این مسابقه اشاره کرد و نوشت: آزمون با دو گل خود درخشید تا ایران پیروزی حیاتی 3 بر صفر به دست بیاورد. این سه امتیاز باعث شد ایران از بحرین سبقت بگیرد و با 12 امتیاز به رتبه دوم برسد. هر دو تیم دو بازی باقیمانده دارند و ایران دو امتیاز کمتر از عراق دارد. دقایق ابتدایی مقابل بحرین برای ایران دشوار شد و دروازه‌بان ایران را مجبور به مهاری زودهنگام مقابل مهدی حمیدان کرد. ایران در مالکیت توپ و میدان صبور بود، اما نتوانست گلزنی کند.

ایران در دقیقه 30 فرصت گلزنی داشت که این موقعیت با تکل احمد نبیل روی مهدی طارمی از دست رفت. ایران کم‌کم خودش را اثبات کرد و موقعیت‌های زیادی به وجود آورد. تیم ملی در نیمه دوم تیمی متفاوت بود و ایستادگی آنها با گل دقیقه 54 آزمون نتیجه داد. بحرین به دنبال گل تساوی بود، اما با ضدحمله ایران در دقیقه 61 و گل دوم آزمون مجازات شد. بحرین به پرس ادامه داد، اما این ایران بود که مجدداً به گل رسید. در دقیقه 79 هم طارمی با دریافت توپ از نوراللهی، ایران را به گل سوم رساند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *