تمجید سرمربی هنگ کنگ از تیم ملی ایران/ امیدوارم باعث تعجبشان شویم

تمجید سرمربی هنگ کنگ از تیم ملی ایران/ امیدوارم باعث تعجبشان شویم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ از ساعت ۱۹ فردا پنجشنبه در دیدار مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در ورزشگاه المحرق بحرین به مصاف هم خواهند رفت.

پاتلانینن سرمربی تیم ملی فوتبال هنگ کنگ در نشست خبری پیش از این بازی از شرایط زمین تمرین در بحرین انتقاد کرد و گفت: آماده سازی ما طبق برنامه پیش می‌رود و بازیکنان مصدوم نیستند اما تمرینات در زمین مسطح و هموار برگزار نمی‌شود.

وی تاکید کرد: ایران، ژاپن و کره جنوبی قوی‌ترین تیم‌های آسیا هستند. این یک چالش بزرگ برای ما است. بازیکنان هنگ کنگ باید با نگرش «هنگ کنگ هرگز نمی میرد» بازی کنند.

پاتلانینن سپس به تمجید از تیم ملی ایران پرداخت و گفت: آنها (بازیکنان ایران) بلندتر، قوی‌تر و سریع‌تر هستند و مهارت‌های بهتری نسبت به ما دارند. آنها می‌توانند با سرعت بالا بازی کنند. ایران بازیکنانی دارد که در لیگ‌های برتر اروپا بازی می‌کنند. امیدوارم عملکرد ما بتواند باعث تعجب ایران بشود.

سرمربی هنگ کنگ همچنین خاطرنشان کرد: هر موقع طرفداران هنگ کنگ را در خیابان میبینم، بسیار مثبت هستند و به ما الهام می‌دهند. بازیکنان هنگ کنگ برای مردم کشورشان مبارزه خواهند کرد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *