تمام شرایط در بحرین می‌تواند علیه تیم ملی ایران باشد

تمام شرایط در بحرین می‌تواند علیه تیم ملی ایران باشد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نیما نکیسا با اشاره به در پیش بودن بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل بحرین، گفت: فکر می‌کنم دیدار مقابل بحرین بازی سختی به لحاظ روحی و روانی خواهد بو اما از لحاظ فنی بازیکنان و کادر فنی ایران در شرایط بسیار عالی قرار داشته و امیدوارم در دیدار با بحرین با تمرکز پیش روند تا موفق شوند.

وی در خصوص برگزاری دیدارهای دوستانه به منظور کسب آمادگی هرچه بیشتر و هماهنگی ملی پوشان با یکدیگر افزود: مسئله‌ای که در این مدت و پیش از اعزام به منامه به آن پرداخته شد، نقش بازی‌های دوستانه بود. تیم ملی به لحاظ هماهنگی بازیکنان با یکدیگر دچار ضعف شد چرا که مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا برگزار شد و تعداد زیادی از بازیکنان در اختیار باشگاه‌هایشان بودند.

نکیسا ادامه داد: از طرفی به محض اتمام بازی‌های آسیایی باشگاهی، بازیکنان به ادامه مسابقات لیگ رفتند و همین امر باعث شد تا بازیکنان تیم ملی به صورت تجمعی در یک فرایند اردویی حضور نداشته باشند. زمان کافی نداشتیم تا با تیمی بازی دوستانه برگزار کنیم. البته با سوریه در تهران دیدار دوستانه انجام شد. کار مهمی که فدراسیون توانست انجام دهد برگزاری اردوی کیش بود که از لحاظ آب و هوایی به بحرین شباهت داشت و همین امر به آمادگی بازیکنان کمک کرد.

دروازه بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: به عنوان بازیکنی که سابقه حضور در مسابقات مختلفی را داشته‌ام می گویم در گذشته بحرینی‌ها شرایط بسیار پرتنشی را برای ما به وجود آوردند. تمام شرایط حاکم در بحرین می‌تواند علیه ما باشد، اما بازیکنان‌مان دلیر مردانی هستند که در سخت شرایط همانطور که من هم بارها با آن مواجه شدم، این تنش‌ها را از خود دور می‌کنند و موفق می‌شوند. اگر بسیاری از تنش‌ها و استرس‌ها را بتوان مدیریت کرد، شک نکنید تیم ملی موفق خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران حداقل ۱۲ لژیونر دارد و این امر باعث افتخار آسیاست.

دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال در پایان گفت: با درایت کادر فنی و بازیکنان خوب و ملت عزیز ایران که دعاگوی تیم ملی هستند، امیدوارم با موفقیت بازی‌های حساس پیش رو را پشت سر بگذاریم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *