تلاش صلاح برای حضور در المپیک ۲۰۲۰/ لیورپول رضایت نمی‌دهد

تلاش صلاح برای حضور در المپیک ۲۰۲۰/ لیورپول رضایت نمی‌دهد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رئیس فدراسیون فوتبال مصر می‌گوید که محمد صلاح، ستاره فوتبال این کشور می‌خواهد در بازی‌های المپیک 2020 توکیو حضور داشته باشد اما در حال حاضر هنوز از سوی باشگاه لیورپول برای رفتن او به ژاپن مجوزی صادر نشده است.

طبق قوانین فیفا، باشگاه‌های فوتبال تنها برای روزهای فیفا  وبازی‌های ملی ملزم به آزاد گذاشتن بازیکنان‌شان برای حضور در آن بازی‌ها هستند اما مسابقات فوتبال المپیک شامل این قانون نمی‌شود؛ از این رو صلاح برای جلب رضایت لیورپولی‌ها کار آسانی نخواهد داشت به خصوص که بازی‌های المپیک درست در همان زمانی برگزار می‌شوند که تیم‌های فوتبال در اروپا مشغول برگزاری اردوی‌های پیش فصل و آماده‌سازی خود هستند. با این وجود احمد مجاهد رئیس فدراسیون فوتبال مصر می‌گوید صلاح تا 48 ساعت آینده راهی برای متقاعد کردن لیورپول پیدا خواهد کرد.

مجاهد درباره صلاح 29 ساله که به عنوان یکی از دو بازیکن بالای 23 ساله فهرست اولیه مصری‌ها برای حضور در المپیک معرفی شده به سایت «آن‌تایم اسپورت» گفت: من نمی‌خواهم بگویم که برای صلاح بازی در المپیک غیرممکن است اما این کار بسیار سختی خواهد بود. ما با لیورپول تماس گرفتیم تا اجازه بگیریم که او را به تیم المپیک‌‌مان ببریم. آنها گفتند که کادر فنی باید اجازه بدهد اما در نهایت درخواست ما را رد کردند، چون نمی‌خواهند که بازیکن‌شان هم شروع فصل را از دست بدهد و هم ژانویه آنها را ترک کند تا در جام ملت‌های آفریقا حضور داشته باشد. ما دوباره با صلاح صحبت خواهیم کرد. او به من گفت که می‌خواهد بار دیگر از کادر فنی لیورپول خواهش کند به او اجازه دهند و این مسئله را حل کند. طی دو روز آینده او راهی پیدا خواهد کرد.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *