تساوی پرسپولیس- پیکان در حضور پروین و کلانی

تساوی پرسپولیس- پیکان در حضور پروین و کلانی

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پیکان از ساعت 19:40 دقیقه امروز(دوشنبه- 24 خردادماه) در ورزشگاه شهید کاظمی، به قضاوت سید علی از داوران لیگ برتری آغاز شد.

این دیدار دوستانه در حضور سمیعی، صدری و علیپور، مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره و عضو هیئت مدیره باشگاه و همچنین علی پروین و حسینعلی کلانی به عنوان پیشکشوتان باشگاه، آغاز شد.

اعضای هیئت مدیره با کادر فنی تیم، جلسه کوتاهی  داشتند و در خصوص وضعیت تیم و شرایطی که پیش روی باشگاه و تیم وجود دارد، صحبت کردند. همینطور علی پروین از کادر فنی تشکر کرد و برای آنها در ادامه مسابقات آرزوی موفقیت نمود و قبل از شروع بازی هم، بازیکنان و اعضای کادر فنی، از علی پروین و حسینعلی کلانی رخصت گرفتند و وارد زمین مسابقه شدند.

همچنین یحیی گل محمدی و افشین پیروانی با مهدی تارتار و علی اصغر مدیرروستا اعضای کادر فنی پیکان خوش و بش کردند.

بازی را پرسپولیس بهتر شروع کرد، اما در دقیقه 12 بازی تیم پکیان به گل اول این دیدار رسید.  بر روی ضد حمله یاران پیکان، امیر روستایی در موقعیت تک به تک قرار گرفت، توپ او را حامد لک دفع کرد، اما توپ برگشتی توسط حسین پورامینی به گل اول این دیدار دوستانه تبدیل شد، تا بازی یک بر صفر به سود پیکان ادامه یابد.

بعد از آن، پرسپولیس سراسر حمله شد و تا پایان نیمه نخست، دو، سه موقعیت را توسط عبدی و عالیشاه توانست روی دروازه پیکان خلق کند اما نتوانست به گل مساوی برسد.

دقیقه 40 بازی و روی حرکت پرسپولیسی‌ها از سمت راست پیکان، توپ به آقایی رسید و مدافع پیکان سعید آقایی را در محوطه جریمه متوقف کرد و داور نقطه پنالتی را ب نشان داد و عیسی آل کثیر توپ را وارد دروازه کرد و گل تساوی بخش بازی در نیمه اول به ثمر رسید.

نیمه اول این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

نیمه دوم بازی با شروع خوب پرسپولیس همراه شد و بازیکنان پرسپولیس در همان ابتدای کار می‌توانستند به وسیله مهدی مهدی خانی به گل برسند که سانتر مهدی شیری با ضربه سر مهدی خانی همراه شد که این توپ با اختلاف بسیار کمی از روی دروازه پیکان عبور کرد.

در ادامه کار، باز هم پرسپولیس موقعیت داشت و در دقیقه 59 شوت عیسی آل کثیر از زاویه بسته به بیرون رفت.

در دقیقه 75 شهریار مغانلو به جای مهدی عبدی وارد زمین شد و بعد از مصدومیتی که برایش پیش آمده بود، توانست حدود بیست دقیقه به میدان برود. از دقیقه 80 هم علی شجاعی به جای مهدی خانی وارد زمین شد. این بازیکن هم بعد از مصدومیتی که برایش بوجود آمده بود، در این بازی به میدان رفت.

در پایان این بازی تدارکاتی و با تلاش دو تیم، نیمه دوم، گلی در بر نداشت و این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *