تاتنهام فونسکا را رها کرد و به سراغ گتوسو رفت

تاتنهام فونسکا را رها کرد و به سراغ گتوسو رفت

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که تا چند روز پیش به نظر می‌رسد که پائولو فونسکا سرمربی جدید تاتنهام خواهد بود، اکنون این قضیه کاملاً منتفی است، چرا که باشگاه انگلیسی از ادامه مذاکره با این مرد پرتغالی انصراف داده و به سراغ جنارو گتوسو سرمربی سابق ناپولی رفته است.

تاتنهام در حالی قصد دارد هافبک سابق میلان و تیم ملی ایتالیا را به عنوان جانشین ژوزه مورینیو استخدام کند که او تنها 23 روز پیش به عنوان سرمربی فیورنتینا استخدام شده بود. طی 24 ساعت اخیر، اختلافات شدیدی میان گتوسو و مدیران فیورنتینا در مورد برنامه باشگاه برای فصل نقل و انتقالات شکل گرفته که منجر به پایان همکاری طرفین با فسخ قرارداد فی‌مابین شده است.

طبق اعلام چندین منبع خبری در ایتالیا، ژرژ مندز مدیربرنامه‌های گتوسو نقش پررنگی در این اختلاف داشته است و دلیل آن هم خودداری باشگاه فیورنتینا از پرداخت کمیسون مورد نظر او در ازای هموار کردن مسیر انتقال چند بازیکن او به ورزشگاه آرتمیو فرانکی بوده است.

در همین حال جان لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شده است که پائولو فونسکا به دلیل مسائل مالیاتی با تاتنهامی‌ها اختلاف پیدا کرده و از ادامه مذاکره دست کشیده است.

باشگاه تاتنهام هفته گذشته فابیو پاراتیچی، ‌مدیر ورزشی سابق یوونتوس را استخدام کرد، کسی که رابطه خوبی با مندز دارد و به سبب همین رابطه بود که بازیکنانی مانند ژوائو کانسلو و کریستیانو رونالدو به یوونتوس پیوستند، البته کانسلو از یووه جدا شد و اکنون در منچسترسیتی بازی می‌‌کند. این رابطه خوب می‌تواند در استخدام گتوسو توسط تاتنهام هم موثر باشد.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *