بیژن: نساجی با انگیزه فوق‌العاده بازیکنانش در لیگ برتر می‌ماند/ روزهای سختی را سپری کردم

بیژن: نساجی با انگیزه فوق‌العاده بازیکنانش در لیگ برتر می‌ماند/ روزهای سختی را سپری کردم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

مجتبی بیژن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت مصدومیتش گفت: خدا را شکر شرایط من نسبت به روزهای گذشته بهتر است و تمرینات هوازی را شروع کرده‌ام. البته در کنارش فیزیوتراپی هم می‌کنم. با تشخیص پزشکان جراحی نکردم و به مدت هفت هفته از کتف‌بند استفاده کردم تا استخوانم جوش بخورد. امیدوارم که بتوانم هر چه زودتر به شرایط تمرین و بازی برسم.

مدافع تیم فوتبال نساجی قائمشهر که قراردادش با نساجی رو به اتمام است، در مورد اینکه چه تصمیمی برای فصل بعد خواهد گرفت، اظهار داشت: هنوز چیزی مشخص نیست و من هم تصمیمی برای فصل بعد نگرفته‌ام. تمام تمرکزم این است که این مصدومیت به صورت کامل به پایان برسد و آماده بازی شوم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نساجی در لیگ برتر ماندگار خواهد شد یا خیر، تصریح کرد: ما تیم خوبی داریم و امسال در خیلی از بازی‌ها بدشانسی آوردیم. با این حال نساجی در هفته‌های گذشته نتایج بسیار خوبی گرفته است و اردوی ترکیه هم قطعاً به بهبود کیفیت فنی تیم کمک خواهد کرد. من در تمرینات هستم و می‌بینم که بازیکنان چقدر انگیزه دارند. مطمئناً با انگیزه فوق‌العاده بازیکنان نساجی، این تیم در لیگ برتر ماندگار خواهد شد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *