بیل: می‌خواهیم با شکست ایتالیا صدرنشین گروه شویم

بیل: می‌خواهیم با شکست ایتالیا صدرنشین گروه شویم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گرت بیل و یارانش در تیم ملی ولز ولز امشب (یکشنبه) در آخرین بازی‌شان در مرحله گروهی یورو 2020 میهمان ایتالیایی هستند که با کسب دو پیروزی متوالی صدرنشین جدول رده‌بندی گروه A‌ است. ولزی‌ها که از دو بازی قبلی‌شان 4 امتیاز گرفته‌اند باید ایتالیا را شکست دهند تا بتوانند به عنوان تیم اول گروه صعود کنند.

بیل درباره این بازی که از ساعت20:30 به وقت تهران در ورزشگاه المپیکو برگزار می‌شود، به شبکه BBC‌ گفت: ما هنوز همان ذهنیتی را داریم که در بازی‌های قبلی‌مان داشتیم. ما می‌خواهیم با شکست ایتالیا صدرنشین گروه شویم. این بهترین رویکرد برای رفتن به میدان در بازی مقابل ایتالیا است. بنابراین هر کاری بتوانم انجام می‌دهیم. در گروه ما ایتالیا رده‌بالاترین تیم است. مسلماً بازی در رم و ورزشگاه المپیکو فوق‌العاده کار سختی است اما نگاه ما به این بازی باید مانند سایر بازی‌ها باشد و ذهنیت‌مان نسبت به آن نباید فرق کند.

تیم ملی ولز در دو بازی قبلی خود به ترتیب برابر سوئیس و ترکیه یک مساوی و یک پیروزی کسب کرده است در حالی که ایتالیا هر دو بازی قبلی خود را با نتیجه 4 بر صفر برده است.

بال رئال مادرید در این باره هم گفت: هر بازیکنی که نتواند از حضور در این رقابت‌ها انرژی بگیرد، نباید اینجا حضور داشته باشد. تیم ما همیشه تیمی باانگیزه و مصمم نشان داده است. این جام هم نباید فرقی با رویداد‌های قبلی داشته باشد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *