بوفون به پارما پیوست | فوتبال 11

بوفون به پارما پیوست | فوتبال 11

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیش‌بینی رسانه‌های ایتالیایی درباره آینده حرفه‌ای جان‌لوئیجی بوفون درست از آب درآمد و این دروازه‌بان ایتالیایی پس از 26 ساله به پارما بازگشت. باشگاه پارما امروز (پنجشنبه) به طور رسمی خبر از عقد قراردادی دو ساله با این دروازه‌بان 43 ساله داد. بوفون که اولین بازی حرفه‌ای‌اش را در سن 17 سالگی با پارما در سال 1995 انجام داد، حالا به نظر می‌رسد قصد دارد با پیراهن این تیم ایتالیایی به فوتبالش پایان دهد.

در هفته‌های اخیر رسانه‌های مختلف از احتمال پیوستن بوفون به تیم‌هایی همچون بنفیکا، المپیاکوس، مونتزا در سری B ایتالیا (تیم تحت تملک سیلویو برلوسکونی مالک پیشین میلان)، بلننسس (تیم دسته پنجمی پرتغال) و دو باشگاه برزیلی خبر داده‌ بودند. حتی گفته شد که او به پیشنهاد بارسلونا پاسخ منفی داده است.

این دروازه‌بان ایتالیایی فوتبال حرفه‌ای‌اش را در سال 1995 با پارما آغاز کرد و پس از 6 سال حضور و درخشش در جیالوبلو، در سال 2001 راهی یوونتوس شد و تا سال 2018 در عضویت بانوی پیر بود.

بوفون که تابستان 2018 پس از 17 سال اقدام به ترک یوونتوس کرد و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، پس از یک فصل حضور در این تیم فرانسوی به یووه بازگشت و دو فصل دیگر در ترکیب بانوی پیر حضور داشت.

او در این مدت در 685 بازی در درون دروازه بانوی پیر ایستاد و به این تیم برای کسب 22 جام از جمله 10 قهرمانی در سری A کمک کرد.

بوفون در فصل اخیر هم تنها در 14 بازی از رقابت‌های مختلف در درون دروازه یوونتوس ایستاد.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *