برنامه کامل و ساعت مسابقات کوپه آمه‌ریکا ۲۰۲۱

برنامه کامل و ساعت مسابقات کوپه آمه‌ریکا ۲۰۲۱

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای سال 2021، چهل و هفتمین دوره از جام ملت‌های آمریکای جنوبی، سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان به خاطر انصراف دو میزبان اولیه آن، کلمبیا و آرژانتین و اعلام آمادگی پرحرف و حدیث برزیلی‌ها برای قبول میزبانی، از بامداد فردا، آغاز می‌شود.

برنامه کامل و ساعات برگزار بازی‌های این تورنمنت که در قالب دو گروه 5 تیمی آغاز می‌شود را در زیر مشاهده می‌کنید(ساعات به وقت تهران هستند):

هفته اول مرحله گروهی

گروه A
دوشنبه 24 خرداد
برزیل – ونزوئلا (1:30 بامداد)
کلمبیا – اکوادور (4:30 بامداد)

گروه B
سه‌شنبه 25 خرداد
آرژانتین – شیلی (1:30 بامداد)
پاراگوئه – بولیوی (4:30 بامداد)

هفته دوم مرحله گروهی

گروه A
جمعه 28 خرداد
کلمبیا – ونزوئلا (1:30 بامداد)
برزیل – پرو (4:30 بامداد)

گروه B
شنبه 29 خرداد
شیلی – بولیوی (1:30 بامداد)
آرژانتین – اروگوئه (4:30 بامداد)

هفته سوم مرحله گروهی

گروه A
دوشنبه 31 خرداد
ونزوئلا – اکوادور (1:30 بامداد)
کلمبیا – پرو (4:30 بامداد)

گروه B
سه‌شنبه یک تیر
اروگوئه – شیلی (1:30 بامداد)
آرژانتین – پاراگوئه (4:30 بامداد)

هفته چهارم مرحله گروهی

گروه A
پنجشنبه 3 تیر
اکوادور – پرو (1:30 بامداد)
برزیل – کلمبیا (4:30 بامداد)

گروه B
جمعه 4 تیر
بولیوی – اروگوئه (1:30 بامداد)
شیلی – پاراگوئه (4:30 بامداد)

هفته پنجم مرحله گروهی

گروه A
دوشنبه 7 تیر
برزیل – اکوادور (1:30 بامداد)
ونزوئلا – پرو (1:30 بامداد)

گروه B
سه‌شنبه 8 تیر
اروگوئه – پاراگوئه (4:30 بامداد)
بولیوی – آرژانتین (4:30 بامداد)

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه12  تیر
بازی اول: تیم دوم گروه B – تیم سوم گروه A (1:30 بامداد)
بازی دوم: صدرنشین گروه B – تیم چهارم گروه A (4:30 بامداد)

شنبه 13 تیر
بازی سوم: تیم دوم گروه A – تیم سوم گروه B (2:30 بامداد)
بازی چهارم: صدرنشین گروه A – تیم چهارم گروه B (5:30 بامداد)
 

مرحله نیمه نهایی

دو‌شنبه 15 تیر
بازی اول: برنده بازی دوم مرحله یک چهارم نهایی – برنده بازی اول مرحله یک چهارم نهایی (3:30 بامداد)

سه‌شنبه 16 تیر
بازی دوم: برنده بازی چهارم مرحله یک چهارم نهایی – برنده بازی سوم مرحله یک چهارم نهایی (5:30 بامداد)

بازی رده‌بندی

جمعه 19 تیر
بازنده بازی دوم مرحله نیمه نهایی – بازنده بازی اول مرحله نیمه نهایی (4:30 بامداد)

فینال
شنبه 20 تیر
برنده بازی دوم مرحله نیمه نهایی – بازنده بازی اول مرحله نیمه نهایی (4:30 بامداد)

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *