برتری یک نیمه‌ای ایران مقابل هنگ‌کنگ با گلزنی قلی‌زاده

برتری یک نیمه‌ای ایران مقابل هنگ‌کنگ با گلزنی قلی‌زاده

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدار دو تیم ایران و هنگ‌کنگ در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت‌های آسیا 2023 چین از ساعت 19 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه شیخ محمد آل خلیفه منامه آغاز شد که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود ایران خاتمه یافت. علی قلی‌زاده در دقیقه 23 دروازه هنگ‌کنگ را باز کرد.

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده، سعید عزت‌اللهی، علیرضا جهانبخش (کاپیتان)، احمد نوراللهی، مهدی طارمی، وحید امیری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، علی قلی‌زاده و سردار آزمون.

ترکیب تیم ملی هنگ‌کنگ: یاپ هونگ فای، تسوی وانگ کیت، فونگ هینگ وا، هلیو خوزه گونکالوس،‌ هوانگ یانگ، سون مینگ هیم، اور متیو الیوت، دیه‌گو الی موریرا، لیونگ کوون چونگ، چان شینیچی و تونگ کین مان.

داور: ادهم مخادمه محمد توما

دقیقه 2: ارسال علی قلی‌زاده به محوطه جریمه هنگ‌کنگ موقعیت خوبی برای ایران بود که با سراسیمگی مدافعان این تیم توپ از محوطه جریمه دور شد.

دقیقه 3: ضربه‌ای که به سمت دروازه هنگ‌کنگ شلیک شد، توسط دروازه‌بان این تیم مهار شد که در برگشت سردار آزمون می‌توانست دروازه این تیم را باز کند، اما داور مسابقه آفساید اعلام کرد.

دقیقه 5: علیرضا جهانبخش از سمت راست پاس در عرضی را به محوطه جریمه هنگ‌کنگ ارسال کرد که توپ به دست مدافع این تیم برخورد کرد، اما داور مسابقه اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 6: مهدی طارمی در محوطه جریمه هنگ‌کنگ صاحب توپ شد که توسط مدافعان هنگ‌کنگی سرنگون شد، اما داور اعلام پنالتی نکرد و تصمیم به ادامه بازی گرفت.

دقیقه 17: ارسال به محوطه جریمه هنگ‌کنگ به سردار آزمون رسید که پاس او به مهدی طارمی نرسید و بازیکنان هنگ‌کنگ تن به کرنر دادند.

دقیقه 18: علیرضا جهانبخش از سمت چپ پاسی عرضی را برای سعید عزت‌اللهی فرستاد که ضربه او راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 23: علی قلی‌زاده از سمت راست وارد محوطه جریمه هنگ‌کنگ شد و از زاویه‌ای کاملاً بسته و از روی خط عرضی زمین، دروازه این تیم را باز کرد.

دقیقه 36: موقعیتی خوب پشت محوطه جریمه از روی ضربه ایستگاهی نصیب ایران شد که پاس در عرض قلی‌زاده به نوراللهی و ضربه او نتیجه‌بخش نبود.

دقیقه 44: ارسال قلی‌زاده از سمت راست به روی دروازه با ضربه سر سردار آزمون همراه شد و توپ از بالای دروازه راهی اوت شد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *