باید به بازی با هنگ کنگ مثبت نگاه کنیم/ توصیه کلیدی مقابل بحرین

باید به بازی با هنگ کنگ مثبت نگاه کنیم/ توصیه کلیدی مقابل بحرین

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در چارچوب مسابقات برگشت دور دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر روز پنجشنبه گذشته برابر هنگ کنگ با نتیجه ۳ بر یک پیروز شدند. تیم ملی کشورمان روز دوشنبه این هفته یکی از حساس‌ترین دیدارهای خود را در این مرحله برابر بحرین برگزار می‌کند؛ آن هم در حالی که بحرین میزبان این مرحله از مسابقات شده است.

هادی عقیلی مدافع تیم پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به عملکرد ملی پوشان کشورمان مقابل بحرین، گفت: با توجه به اینکه دیدار با هنگ کنگ اولین بازی و در آن شرایط آب و هوایی بود، نتیجه از همه چیز مهمتر است. باید مثبت به بازی نگاه کنیم.

عقیلی ادامه داد: جای خوشحالی دارد تیم ملی توانست نتیجه را بگیرد. با دفاع سخت هنگ کنگ نتیجه بازی می‌توانست به تساوی کشیده و کار ایران سخت بشود.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: اگر بخواهیم انتقادی به بازی ایران مقابل هنگ کنگ داشته باشم، سرعت پایین مسابقه را می گویم. دلیلش می‌توانست ناهمواری زمین یا گرمای هوا باشد ولی به نظرم می‌شد سرعت بازی را بالاتر برد.

باید به بازی با هنگ کنگ مثبت نگاه کنیم/ توصیه کلیدی مقابل بحرین
هادی عقیلی

عقیلی تصریح کرد: یک موضوع دیگر که به ویژه در نیمه نخست به چشم می‌آمد این بود که زمان ارسال‌های توپ، به اندازه کافی بازیکن در محوطه جریمه حریف نداشتیم و تعداد نفراتمان در آن بخش کم بود. بازیکنان ما بیشتر پشت توپ بودند.

وی در پاسخ به این سئوال که با شرایط سختی که برای تیم ملی کشورمان ایجاد شده، آیا ایران می‌تواند برابر بحرین هم پیروز شود؟ اظهار کرد: برد و باخت در هر بازی برای هر تیمی امکان پذیر است. حتی اگر همین الان ایران مقابل فرانسه قرار بگیرد شانس برد دارد. مطمئناً ایران می‌تواند این کار را انجام بدهد.

مدافع پیشین تیم ملی ایران تصریح کرد: برد و باخت بستگی به شرایط تیم ما در روز مسابقه هم دارد. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که ملی پوشان برابر بحرین مراقب باشند آرامششان به هم نریزد. ما از این بازی‌ها که آرامش تیم ملی به هم ریخته است، سابقه بدی داریم.

عقیلی در پایان گفت: بر هم خوردن آرامش می‌تواند از جانب تیم مقابل باشد یا از سوی داور مسابقه. بازیکنان آرامش خود را حفظ کنند و بدانند فوتبال نود دقیقه نیست و تا لحظه آخر و دقایق تلف شده هم برای بردن تلاش کنند. بازیکنان مطمئن باشند از نظر فردی و تیمی بهتر از بحرین هستند و امیدوارم از شانس‌هایی که به دست می‌آورند استفاده لازم را ببرند.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *