بالا گرفتن اختلاف روسیه و دانمارک بر سر یورو؛ دوما واکنش نشان داد

بالا گرفتن اختلاف روسیه و دانمارک بر سر یورو؛ دوما واکنش نشان داد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسپورت اکسپرس، نیکولای والواِف، قهرمان پیشین دسته سنگین‌وزن بوکس جهان و معاون مجلس دولتی دومای روسیه در واکنش به تصمیم دولت دانمارک برای عدم اجازه سفر تماشاگران روسی به این کشور جهت تماشای دیدارهای یورو 2020 گفت: امتناع مقام‌های دولتی دانمارک از پذیرش هواداران فوتبال روسیه برای تماشای دیدارهای تیم ملی کشورشان در یورو با وجود خریداری بلیت یک اقدام غیر قانونی است.

این سیاستمدار روسی افزود: اگر خبر منتشر شده درست باشد اقدام دانمارک را نوعی آشفتگی می‌‌دانم. اگر هم فقط خبری در فضای اینترنت باشد نمی‌خواهم توضیح بیشتری بدهم.

سفارت دانمارک در روسیه اعلام کرد: حضور در دیدارهای یورو 2020 به عنوان گردشگری در نظر گرفته می‌شود و گردشگری در فهرست ورودی‌های مجاز به دانمارک در دوره شیوع ویروس کرونا نیست. به همین دلیل هواداران تیم ملی فوتبال روسیه نمی‌توانند برای تماشای دیدارهای مرحله گروهی این تیم در جام ملت‌های اروپا به میزبانی دانمارک به این کشور سفر کنند.

دیدارهای یورو 2020 با تعویق یک ساله به دلیل شیوع ویروس کرونا در روزهای 21 خرداد تا 20 تیر در 11 شهر اروپا برگزار خواهند شد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *