بازتاب شکست بحرین در رسانه های عربی؛ ایران با یک سنگ ۲ گنجشک را زد

بازتاب شکست بحرین در رسانه های عربی؛ ایران با یک سنگ ۲ گنجشک را زد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیروزی قاطع تیم ملی فوتبال ایران برابر بحرین در مرحله مقدماتی مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 بازتاب گسترده‌ای در رسانه های عربی داشت.

ایران رؤیاهای بحرین را بر باد داد
شبکه RT عربی در این مورد نوشت: تیم ملی فوتبال ایران با شکست بحرین رؤیاهای این تیم را بر باد داد و به مکان دوم جدول گروهش رسید. با این نتیجه دیگر بحرین از گردونه رقابت برای حضور بین دو تیم بالای جدول خارج شد و حالا دو تیم ایران و عراق برای صدرنشینی و صعود به مرحله بعدی رقابت می‌کنند.

سنگی برای 2 گنجشک
پایگاه دارالهلال مصر درباره مسابقه ایران – بحرین آورده است: ایرانی‌ها با سه گل بحرین را شکست دادند تا با یک سنگ دو گنجشک را هدف بگیرند. آنها اعتبار از دست رفته پس از نتایج دور رفت را دوباره به دست آوردند و همچنین با شکست بحرین و تفاضل گل بهتر به مکان دوم جدول گروه‌شان رسیدند. ایران به خوبی از اشتباهات خط دفاعی بحرین استفاده کرد.

طارمی کار بحرین را تمام کرد
در پایگاه خبری بغداد الیوم عراق نیز راجع به بازی ایران – بحرین خاطر نشان شده است: بحرین در نیمه دوم مسابقه مقابل ایران عملکرد ضعیفی داشت و روزنه‌های دفاعی این تیم مقابل مهاجمان حریف آشکار شد. در این دقایق هماهنگی و انسجام لازم در دفاع بحرین دیده نمی‌شد و این تیم توان موقعیت‌سازی روی دروازه ایران را نداشت.

مهدی طارمی در دقیقه 80 آخرین امیدهای بحرین برای بازگشت به جریان بازی را از بین برد و کار شاگردان سوزا تمام شد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *