اینسینیه: مانچینی گفت که نسبت به داور آرامش‌مان را حفظ کنیم/ شب خاصی برای ما رقم خورد

اینسینیه: مانچینی گفت که نسبت به داور آرامش‌مان را حفظ کنیم/ شب خاصی برای ما رقم خورد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لورنزو اینسینیه هافبک تیم ملی فوتبال ایتالیا که سومین گل برد 3 بر صفر شب گذشته (جمعه) آتزوری برابر ترکیه در بازی افتتاحیه یورو 2020 را به ثمر رساند، درباره پیروزی قاطع تیمش در این بازی به شبکه رای اسپورت گفت: واقعاً هیجان انگیز بود. ما در حضور هواداران خودمان بازی می‌کردیم. ما شروع ضعیفی داشتیم اما توانستیم آن را جبران کنیم و در نیمه دوم سه گل به ثمر برسانیم.

آتزوری در نیمه اول چند بار از جناحین توپ را روی دروازه ترکیه فرستاد که در مورد آنها به خصوص دومی، برخورد توپ با دست بازیکن حریف کاملاً محرز بود و معیارهای لازم برای اعلام یک پنالتی به سود ایتالیایی‌ها را هم داشت. با این حال نه دنی ماکلی، داور هلندی بازی و نه دستیاران او در VAR چنین تصمیمی اتخاذ نکردند.

اینسینیه در این باره هم گفت: مانچینی به ما توصیه کرد که در مورد تصمیمات بحث‌برانگیز داور آرامش‌‌مان را حفظ کنیم. او گفت که بالاخره چیزی که می‌خواهیم رخ خواهد داد و تأکید کرد که تمرکزمان را روی بازی‌مان حفظ کنیم. ما هم همین کار را انجام دادیم و به هدف‌مان رسیدیم. نقطه قوت تیم ما کار گروهی‌مان است. مانچینی گروهی فوق‌العاده ساخته است که در آن نیمکت‌نشین و بازیکن ترکیب اصلی معنایی ندارد و همه بازیکنان در خدمت تیم هستند. من هم همیشه سعی می‌کنم که در خدمت تیم باشم و موقعیت‌های خطرناک بسازم. با این حال بردن تیم مهمترین چیز است و حالا اگر در این میان من هم گل بزنم چه بهتر. شب خاصی برای تیم ما رقم خورد. ما یک و سال و نیم بود که پشت درهای بسته بازی می‌کردیم اما این بار در حضور هواداران‌مان بازی کردیم که این فوق‌العاده بود. امیدوارم این بازی شروعی برای بازگشت گسترده‌تر هواداران به ورزشگاه‌ها باشد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *