اینتر علاقه‌مند به جذب مدافع بارسلونا

اینتر علاقه‌مند به جذب مدافع بارسلونا

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا از علاقه باشگاه اینتر به جذب جوردی آلبا خبر داد، بازیکنی که قابلیت بازی در پست دفاع چپ در خط دفاعی چهار نفره و یا بازی در پست دفاع – بال چپ در خط دفاعی پنج نفره‌ را دارد و این دقیقاً همان سیستم مدنظر سیمونه اینزاگی سرمربی جدید نراتزروی است که می‌خواهد از فصل پیش‌رو در اینتر به اجرا در بیاورد.

طبق ادعای «موندو دپورتیوو» اینتر برای عملی شدن این انتقال حتی حاضر به معاوضه بازیکن هم است. آلبا که فصل اخیر در 49 بازی از رقابت‌های مختلف برای بارسلونا به میدان رفت و آمار پنج گل‌زده و 15 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت، در کارنامه حرفه‌ای‌اش 74 بازی ملی با پیراهن اسپانیا هم دیده می‌شود.

شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» اما خبر می‌دهد که اینتر برنامه‌ای برای جذب جوردی آلبا از بارسلوا ندارد و گزینه اول آنها برای تقویت پست دفاع چپ، مارکوس آلونسو از چلسی است. هنوز مشخص نیست که آیا اینتر برای جذب این بازیکن اسپانیایی حاضر است اشرف حکیمی را وارد این معامله کند یا خیر.

حکیمی در آستانه جدایی از اینتر است و چلسی یکی از مشتریان اصلی این مدافع مراکشی است. گفته می‌شود اینتر حاضر نیست مدافع پیشین رئال مادرید را به رقمی کمتر از 80 میلیون یورو بفروشد و پاری‌سن‌ژرمن به جذب این بازیکن نزدیک شده است.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *