ایران - بحرین پس از ۲۳۴۷ روز/ دو کاپیتان چهره شاخص تیم ملی

ایران – بحرین پس از ۲۳۴۷ روز/ دو کاپیتان چهره شاخص تیم ملی

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران در دیداری مهم و حساس امشب در منامه به مصاف بحرین می‌رود که تنها پیروزی در این دیدار است که می‌تواند این تیم را به صعود به عنوان تیم اول گروه سوم امیدوار نگه دارد.

این بازی در حالی برگزار می شو که دیدار دو تیم در مرحله رفت این مسابقات با یک پنالتی به سود بحرین خاتمه یافته بود و فاصله امتیازی دو تیم هم ۳ امتیاز است. پیروزی در این دیدار حداقل تیم ملی ایران را از بحرین پیش می‌اندازد تا دیدار مستقیم با عراق تکلیف صعود را مشخص کند.

از بین بازیکنان فعلی تیم ملی ایران احسان حاج صفی و کریم انصاریفرددو بازیکنی هستند که سابقه گل زدن به بحرین را دارند و اگر به جز این دو هر کدام از بازیکنان دیگر تیم ملی موفق به گلزنی شوند، اولین گل ملی آنها به این تیم است.

حاج صفی که در دیدار نخست تیم ملی مقابل کامبوج فرصت بازی پیدا نکرد، در سال ۹۳ و در چارچوب جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ در دقیقه ۴۵ دیداری که در روز ۲۱ دی برگزار شد دروازه بحرین را باز کرد تا تیم ملی ایران با این گل و گل مسعود شجاعی که در دقیقه ۷۱ به ثمر رسید، بحرین را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد؛ که این آخرین پیروزی ایران مقابل بحرین است که از آن دقیقا ۲۳۴۷ روز می گذرد.

حاج صفی که ۶ سال ۵ ماه و ۷ روز قبل دروازه بحرین را در سن ۲۵ سالگی باز کرده بود، امروز در سن ۳۱ سالگی کاپیتان تیم ملی ایران است و اگر فرصت حضور در این دیدار را پیدا کند، تنها بازیکن تیم ملی کشورمان خواهد بود که تجربه گل زدن به حریف امشب را دارد.

کریم انصاریفرد هم که در دیدار برابر هنگ کنگ از ابتدا نیمکت نشین بود پس از حضور در زمین و بستن بازوبند کاپیتانی موفق شد یکی از گل های ایران را وارد دروازه حریف کند.

دیدار تیم‌های ایران و بحرین از ساعت ۲۱ امشب در منامه برگزار می‌شود.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *