اکبرپور: کمیته انضباطی باید به بازی‌های باقیمانده نظارت ویژه داشته باشد/ هرگز قولی برای ماندن ماشین‌سازی نداده‌ام

اکبرپور: کمیته انضباطی باید به بازی‌های باقیمانده نظارت ویژه داشته باشد/ هرگز قولی برای ماندن ماشین‌سازی نداده‌ام

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت سخت این تیم در لیگ برتر و اینکه آیا آنها امیدی به بقا دارند، گفت: ما حتی زمانی که هدایت این تیم را هم بر عهده گرفتیم، ماشین‌سازی وضعیت سختی داشت، ولی هدف‌مان فقط کمک به تیم بود. حتی آن زمان هم این بحث مطرح شد که اگر تیم سقوط کرد به فکر تشکیل یک تیم پرقدرت برای فصل بعد باشیم تا ماشین‌سازی دوباره به لیگ برتر برگردد. من هرگز قولی بابت ماندن تیم در لیگ برتر ندادم، چون این موضوع عاقلانه نبود، ولی همان زمان گفتم که تلاش می‌کنیم تا شرایط تیم بهتر شود.

وی ادامه داد: ما از چهار بازی گذشته در سه بازی نمایش خوبی داشتیم و می‌توانستیم بیشتر امتیاز بگیریم، از طرفی سعی کردیم نظم خوبی به تیم بدهیم و کارهای مثبتی هم انجام دادیم. از زمانی هم که آمدیم دو بار توسط مدیریت قدیم و جدید به بازیکنان پول داده شد و امیدوارم نفرات تیم حق و حقوق‌شان را به صورت کامل دریافت کنند. ما در بازی‌های باقیمانده هم تلاش می‌کنیم و همه چیز دست خداست. از مدت‌ها پیش هم این بحث را مطرح کردیم که اگر تیم سقوط کرد یک برنامه‌ریزی درست برای فصل بعد انجام دهیم، ولی در همین فصل هم تلاش می‌کنیم و هرگز بی‌انگیزه نخواهیم بود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در خاتمه خاطرنشان کرد: این درست است که تیم ما در انتهای جدول قرار گرفته و شرایط سختی برای ماندن در لیگ دارد، ولی طبیعتاً عملکرد و نتایج ما می‌تواند تأثیرگذار باشد. خیلی‌ها فکر می‌کنند که داوری‌های بازی‌های ما می‌تواند دستخوش برخی مسائل شود یا اینکه با بازیکنان ماشین‌سازی تماس گرفته و مسائلی رد و بدل شود. فقط خواسته ما از کمیته انضباطی این است که به بازی‌های باقیمانده نظارت بیشتری داشته باشد، چون همه ما دنبال فوتبال پاک هستیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *