اولین صحبت‌های اریکسن پس از ایست قلبی‌ در بازی با فنلاند

اولین صحبت‌های اریکسن پس از ایست قلبی‌ در بازی با فنلاند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستین اریکسن اولین بیانیه خود درباره حادثه ایست قلبی‌اش در پایان نیمه اول بازی شنبه شب تیم‌های ملی دانمارک و فنلاند در یورو 2020 را از طریق مدیربرنامه‌هایش در نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا منتشر کرد.

هافبک 29 ساله تیم فوتبال اینتر که پس از 13 دقیقه تلاش پزشکان برای احیا و نجات جانش در شهر کپنهاگ به بیمارستان انتقال داده شد، در این بیانیه گفت: از همه شما متشکرم. من تسلیم نخواهم شد. الان حالم بهتر است اما می‌خواهم بدانم که چه اتفاقی برایم رخ داد. می‌خواهم از همه شما به خاطر کارهایی که برای من انجام دادیم تشکر کنم.

اریکسن قبل از این بیانیه از طریق اپلیکیشن فیس‌تایم هم تماسی تصویری با هم‌تیمی‌هایش در اردوی دانمارک و اینتر برقرار و ظاهراً با آنها شوخی هم داشته و گفته:«فکر می‌کنم که حال شما‌ از من بدتر است!». نکته مهم در تماس اریکسن با هم‌تیمی‌‌هایش این بود که او گفت حتی آماده است که به تمرینات برگردد و این در حالی است که طی دو روز اخیر برخی از پایان دوران بازیگری او سخن به میان آورده‌اند.

کریستین اریکسن بعد از اتفاقی که برای او رخ داد هنوز در بیمارستان کپنهاگ بستری است و همسر و والدینش هم از نزدیک مراقب وضعیت او هستند. در همین مدت کاپیتان دانماک سیمون کیائر که به نوعی جان ستاره اینتر را نجات داد و کاسپر اشمایکل دروازه‌بان دانمارکی‌ها هم به ملاقات هم‌تیمی‌شان در بیمارستان رفته‌اند.

در این بین مدیر برنامه‌های اریکسن هم درباره آخرین وضعیت او گفت: الان کریستین باید استراحت کند و همسر و والدینش هم در کنار او هستند. او تحت مراقبت باقی خواهد ماند اما با این حال او می‌خواهد از دور هم‌تیمی‌هایش را برای بازی مقابل بلژیک تشویق کند.»

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *