انریکه: واقعاً‌ لازم است که فکری به حال تیم‌مان کنیم/ احساس جالبی نداریم

انریکه: واقعاً‌ لازم است که فکری به حال تیم‌مان کنیم/ احساس جالبی نداریم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه پس از تساوی یک – یک تیم ملی اسپانیا برابر لهستان در دور دوم بازی‌های گروه F یورو 2020، گفت: شدیداً نیاز است که بازی را دوباره ببینیم و فکر به حال وضعیت تیم کنیم، چون احساسی که الان نسبت به تیم داریم جالب نیست. شاید ما تیم برتر میدان بودیم اما این برای پیروز شدن‌مان کافی نبود. من بازی لهستان را دوست داشتم. آنها روی دروازه ما موقعیت‌های زیادی ایجاد نکردند اما همان موقعیت خطرناکی که ساختند را لواندوفسکی به گل تبدیل کرد. ما اما یکی پس از دیگری موقعیت‌های‌مان را هدر دادیم. بابت پنالتی هم تأسف می‌خوردم که هدر رفت چون اگر گل می‌شد در مقعطی حساس از بازی ما را پیش می‌انداخت.

انریکه افزود: من امیدوار بودم بازی بهتر و دارای موقعیت‌های گلزنی بیشتری را از تیم‌مان ببینم. در مواقعی که تیم نتایج مثبت نمی‌گیرد، بهترین کاری که یک مربی می‌تواند انجام دهد، تحلیل بازی‌های تیمش است.

بازی آخری اسپانیا در مرحله گروهی یورو 2020 برابر اسلواکی است و برای صعود باید آن را ببرد. سرمربی سابق بارسلونا در این باره هم گفت: بدون شک ما برای بردن بازی به میدان خواهیم رفت. تساوی بازی امشب ممکن است حتی این اجازه را به ما بدهد که به عنوان تیم اول گروه صعود کنیم اما ما باید بازی آخرمان را ببریم. شما (خبرنگاران) باید به تیم ما قوت قلب بدهید و مثبت‌اندیش باشید. ما به چنین شرایطی عادت داریم. من به عنوان سرمربی تیم باید مشکلات تیم را حل کنم و از الان 4 روز وقت داریم که دل هواداران‌مان را شاد کنیم چون لیاقتش را دارند اما اگر بازی را نبریم حذف خواهیم شد.

آلوارو موراتا مهاجم تیم ملی اسپانیا اگرچه تنها گل این بازی را زد اما چند موقعیت خوب گلزنی این تیم را هم به هدر داد. انریکه اما از مهاجم یوونتوس دفاع کرد و گفت: موراتا در بازی اول‌مان کلی کارهای مثبت برای تیم انجام داد. حیف شد که نتوانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما حریف ما را به دردسر انداخت و ما هم نتوانستیم راهی برای فرار از آن دردسر پیدا کنیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *