انریکه: سوئد فقط آمده بود که دفاع کند/ وضعیت چمن کارمان را سخت کرده بود

انریکه: سوئد فقط آمده بود که دفاع کند/ وضعیت چمن کارمان را سخت کرده بود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا در پایان تساوی بدون گل شب گذشته (دوشنبه) ماتادورها برابر سوئد در دیداری خانگی در شهر سویا از گروه E یورو 2020  گفت: با حریفی مواجه بودیم که برای دفاع کردن به میدان آمده بود و اساس کارش را بر خلق موقعیت‌های خطرناک با توپ‌های بلند قرار داده بود. آنها حتی با همین موقعیت‌ها شانس کسب پیروزی داشتند. در نهایت بازی مساوی تمام شد اما من می‌دانم که کام بازیکنانم و هواداران تلخ شد چون امشب شبی بود که می‌توانستیم به آنها یک پیروزی را هدیه کنیم.

انریکه در پاسخ به این سؤال که آیا نگران تداوم ناکامی تیمش برای گلزنی در بازی‌های بعدی نیست، اظهار داشت: کاری ما مصمم به انجامش هستیم، خلق موقعیت‌های گلزنی فراوان است اما امشب شرایط چمن ورزشگاه طوری نبود که ما بتوانیم به راحتی تاکتیک‌های‌مان را پیاده کنیم. شما شاید متوجه این موضوع نشده باشید اما بازیکنان ما از این موضوع گلایه داشتند. ما موقعیت‌هایی داشتیم اما نتوانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم.

یکی از حواشی مهم بازی هو شدن آلوارو موراتا مهاجم نوک اسپانیایی‌ها به خاطر عملکرد ضعیفش قبل از تعویض شدن بود. انریکه در این خصوص هم گفت: هو کردن؟ چیزی که من دیدم تشویق شدن او بود. اما اسپانیا کشوری است که … من باید سعی کنم که از بازیکنانم حمایت کنیم. موراتا هم بازیکنی بزرگ است که در خط حمله ما کارهای مهمی انجام می‌دهد و در هنگام دفاع نیز به مدافعان کمک می‌کند. شخصیت او آنقدر قوی هست که این انتقادات را تحمیل کند اما من خوشحال‌تر می‌شوم که هواداران‌مان او را تشویق کنند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *