اندرسون: هو شدن از سوی هواداران اسپانیا؟ این یعنی کارمان را خوب انجام دادیم

اندرسون: هو شدن از سوی هواداران اسپانیا؟ این یعنی کارمان را خوب انجام دادیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یان اندرسون سرمربی تیم ملی فوتبال سوئد پس از تساوی بدون گل دوشنبه شب شاگردانش مقابل اسپانیا در بازی دوم گروه E یورو 2020 که در شهر سویا برگزار شد، ضمن ابراز رضایت از کسب یک امتیاز از تیم میزبان گفت: هر کسی که فکر می‌کند می‌شود به خانه تیمی مانند اسپانیا آمد و در دمای 32 درجه می‌تواند مقابل این تیم یک بازی زیبا و هجومی را به نمایش بگذارد، کاملاً ساده‌لوح است. با این حال ما برنامه بازی‌‌مان را به خوبی پیاده کردیم. به جز 15،20 دقیقه نخست که ما خیلی ضعیف نشان دادیم، در سایر اوقات بازی بهتر بودیم و در نیمه دوم جلوتر هم کشیدیم که این باعث شد بازی بهتری ارائه کنیم. در دقایق پایانی کمی افت کردیم. در مجموع اما ما به هیچ عنوان از شیوه بازی‌مان شرمسار نیستیم.

اندرسون افزود: البته حریف موقعیت‌هایی هم برای گلزنی داشت اما واکنش‌های دروازه‌بان ما روبین هم زیبا بود. ما هم البته موقعیت‌های خوبی داشتیم.

سبک بازی سوئد سبب شد که بیش از 17 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه که اکثر آنها طرفدار اسپانیایی بودند، این تیم را هو کنند. اندرسون در این خصوص هم گفت: اینکه آنها ما را هو می‌کنند مشکلی نیست چون نشان می‌دهد که ما کارمان را درست انجام داده‌ایم. امتیاز گرفتن از اسپانیا کار آسانی نیست. ما در بازی بعدی به شیوه‌ای نسبتاً متفاوت بازی خواهیم کرد چون حریف هم تیمی متفاوت است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *