انتقاد عراقی‌ها از فدراسیون و سرمربی تیم ملی پس از شکست برابر ایران

انتقاد عراقی‌ها از فدراسیون و سرمربی تیم ملی پس از شکست برابر ایران

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، برخی از کاربران عملکرد فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی عراق را عامل شکست یک بر صفر برابر ایران دانستند.

مرتضی کریم با انتشار تصویری از لژیونرهای عراقی دعوت نشده به تیم ملی این کشور نوشت: لژیونرها را حذف و تنها بازیکنان شاغل در لیگ را دعوت می‌کنند تا برای آنها در بازی‌های ملی مشتری پیدا شود و قیمت‌هایشان بالا برود. آنها نمی‌خواهند عراق قدرتمند باشد.

کاربری با عنوان “سهم‌الیل” نوشت: عراق به عنوان یکی از تیم‌های دوم برتر صعود کرد، تیمی با امکانات ناچیز، کشوری بدون ثبات سیاسی و اسیر فقر و فساد، کرونا و مشکلات دیگر که با وجود همه این مشکلات در نهایت صعود کرد.

احمد دیگر کاربرد عراقی با تمجید از تیم ملی این کشور نوشت: تیم ما ضعیف‌تر از گذشته نیست بلکه مقابل حریق قدرتمندی قرار گرفت. ایران تیم بسیار قوی و حریفی مدعی بود که نمی‌توانید آنها را دست کم بگیرید. آنها دارای توانمندی‌های زیادی هستند و شکست برابر این تیم پرستاره غیرمنتظره نبود.

عمر سیلور هم در این خصوص می‌نویسد: ایران دومین تیم برتر آسیا بعد از ژاپن است. بحرین برابر آنها عملکرد بهتری نسبت به تیم عراق داشت هرچند با گل‌های بیشتری شکست خورد اما تیم ما عملکرد خوبی در این مسابقه نداشت.

نعاس کاربر دیگر عراقی با انتقاد از مدافعان این تیم نوشت: به هدیه‌ای که به ایرانی‌ها دادیم نگاه کنید. مدافعان عراق سردار آزمون را تماشا می‌کنند و امیدوارند داور اعلام آفساید کند. فکر می‌کنند تله آفساید گذاشته‌اند در حالی که بازیکن دیگری آفساید را پر کرده، آنها فقط تماشاگر گلزنی مهاجم ایران بودند.

عمر دیگر کاربر عراقی است که از کاتانس سرمربی این تیم انتقاد کرده و می‌نویسد: مشکل تیم ما سرمربی است. کاتانتس بیش از حد محافظه کار است و یک مربی عراقی بیش از او می‌توانست به تیم ما کمک کند. فاصله تیم‌ها در آسیا نزدیک شده اما ما به مربی بهتری در مرحله بعدی نیاز داریم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *