امیدوارم تیم ملی مقابل بحرین پیروز شود

امیدوارم تیم ملی مقابل بحرین پیروز شود

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید جلیلی در تلویزیون اینترنتی خود با عنوان جهاد و جهش، اظهار داشت: مسابقات ملی را حتما پیگیری می‌کنم. اگر وقت کنم مسابقات لیگ را هم البته بیشتر تیم‌های مشهدی را دنبال می‌کردم!(باخنده)

وی ادامه داد: برای فوتبالیست‌هایمان در بازی امشب آرزوی موفقیت دارم تا در بازی مقابل بحرین پیروز شوند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: وقتی‌ قهرمان ورزشی ما موفق می‌شود، تیم ملی ما پیروز می‌شود، غرور و همبستگی ملی موج خواهد زد. بنابراین در رشته‌های مختلف اگر ورزش قهرمانی را جدی دنبال کنیم و پیش از آن بنای کار ما بر استعدادیابی قرار بگیرد، در ورزش هم می‌توان جهش ایجاد کرد.

جلیلی گفت: بسیاری از ورزشکاران از خارج از تهران به تیم‌ ملی رسیدند و حتی امکانات تهران را نداشتند. وقتی زندگی‌نامه آقای بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال از زبان او شنیدم، متوجه شدم او با تلاش و همت بالایی که داشته، توانسته، چنین جایگاهی را پیدا کند.

وی تاکید کرد: بسیاری از جوانان مستعد ما مثل آقای بیرانوند هستند که در جای جای ایران حضور دارند. برنامه‌ای که ما در زمینه استعدادیابی ورزشی تهیه کرده‌ایم بر همین مبناست که دولت موظف به جستجوی استعدادها به صورت عادلانه در سراسر کشور باشد.

جلیلی گفت: سازوکار استعدادیابی ورزشی ما از طریق تقویت ماموریت‌ها در فدراسیون ورزش‌های دانش‌آموزی پیگیری خواهد شد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: برخی شرایط اقلیمی متناسب با ورزش‌های مختلف است؛ مثلا در منطقه‌های کوهستانی قطعا استعدادهای کوهنوردی کشف خواهند شد. استعدادهای شنا در شمال و جنوب کشور هستند اما نمی‌شود به صورت گلخانه‌ای فقط بر روی پرورش شناگر در استخرهای تهران سرمایه‌گذاری کرد. ما می‌گوییم برنامه فراگیر استعدادیابی باید توسط دولت اجرا شود و این برنامه مستمر و عادلانه باشد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *