امباپه: باید تصمیم درستی درباره آینده‌ام بگیرم/ نمی‌دانم که آیا پاری‌سن‌ژرمن بهترین جا برای من است یا خیر!

امباپه: باید تصمیم درستی درباره آینده‌ام بگیرم/ نمی‌دانم که آیا پاری‌سن‌ژرمن بهترین جا برای من است یا خیر!

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پس از تمدید قرارداد نیمار تا سال 2025 در تلاش است تا دیگر ستاره خود یعنی کیلیان امباپه را هم برای امضای قرارداد جدید متقاعد کند، هرچند هنوز در انجام این کار ناموفق بوده است. این مهاجم فرانسوی که قرارداد فعلی‌اش با PSG در پایان فصل آینده منقضی می‌شود، هنوز تصمیم نگرفته که فصل بعد برای پاریسی‌ها توپ خواهد زد یا خیر، این در حالی است که اخیراً شایعه شد او در جریان بازی‌های یورو 2020 پیوستنش به رئال مادرید را اعلام خواهد کرد.

امباپه 22 ساله در گفت‌وگو با مجله «فرانس فوتبال» درباره آینده حرفه‌ای‌اش گفت: لزوماً نیازی نیست که در این خصوص عجله‌ای کنم. من باید تصمیم درستی بگیرم که کار دشواری است و به خودم فرصت لازم را می‌دهم تا تصمیمی درست بگیرم. من در جایی هستم که خودم را دوست دارم و در جایی هستم که حس خوبی دارم، اما آیا این بهترین جا برای من است؟ هنوز پاسخی برای این پرسش پیدا نکرده‌ام.

وی افزود: می‌دانم که پروژه کنونی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با من و یا بدون من به یک‌شکل نخواهد بود، اما پاری‌سن‌ژرمن هم حس مرا درک می‌کند. احتمالاً به این دلیل که آنها می‌دانند من دزدکی حرکتی نخواهم کرد. بازیکن بزرگ بودن در خارج از زمین نیز به اثبات می‌رسد، جایی که باید بدانید چگونه کارهای‌تان را تمیز و با کلاس انجام دهید.

امباپه که از سال 2017 در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است و تاکنون در 171 بازی 132 گل برای پاریسی‌ها به ثمر رسانده، در فصل اخیر نیز عملکرد خوبی داشت و در کنار کمک به PSG برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آمار 42 گل زده و 11 پاس گل را در 47 بازی از خود برجای گذاشت.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *