الجبوری: امیدوارم به استقلال گل بزنم و تیمم پیروز شود/ تعطیلی لیگ به ضرر همه تیم‌هاست

الجبوری: امیدوارم به استقلال گل بزنم و تیمم پیروز شود/ تعطیلی لیگ به ضرر همه تیم‌هاست

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

احمد الجبوری مهاجم تیم فوتبال پدیده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم‌، درباره آخرین وضعیت تیمش گفت: ما در تعطیلی لیگ برتر چند بازی دوستانه انجام دادیم تا از شرایط مسابقه دور نشویم و تمرینات خوبی را هم پشت سر گذاشتیم. البته این تعطیلی به ضرر همه تیم‌ها تمام می‌شود، ولی به هر حال بحث بازی‌های ملی مطرح بود و چاره دیگری نبود.

مهاجم تیم فوتبال پدیده با ابراز امیدواری از اینکه در شروع مجدد لیگ عملکرد خوبی داشته باشند، در مورد دیدار تیمش مقابل استقلال تصریح کرد: استقلال تیم باکیفیتی است و بازیکنان بسیار خوبی دارد. ما قطعاً بازی سختی در پیش داریم، ولی هدف‌مان رسیدن به پیروزی است. این درست است که در تهران بازی می‌کنیم، ولی دوست داریم با برد زمین را ترک کنیم.

الجبوری در پاسخ به این پرسش که آیا غیبت چند بازیکن استقلال به سود آنها نخواهد بود، اظهار داشت: تمامی بازیکنان استقلال باکیفیت هستند و حتی اگر چند بازیکن هم در این بازی غایب باشند، تأثیری در قدرت تیمی استقلال نخواهد داشت. ما بازی آسانی نداریم، ولی قطعاً تلاش می‌کنیم تا یک نتیجه خوب در تهران بگیریم.

وی در مورد شانس گلزنی‌اش در بازی با استقلال خاطر نشان کرد: من در بازی رفت سه موقعیت خوب را از دست دادم که دو بار توپ به تیر دروازه‌ برخورد کرد و یک بار هم رشید مظاهری واکنش خوبی نشان داد. طبیعتاً این بازی‌ها در دید هستند و هر مهاجمی دوست دارد در چنین مسابقاتی گل بزند. من هم امیدوارم که در بازی با استقلال روز خوبی را پشت سر گذاشته و برای تیمم گل بزنم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *