افشاریان: داوران در هفته‌های پایانی با وسواس انتخاب می‌شوند/ کم‌اشتباه‌ترین داور، دربی را سوت می‌زند

افشاریان: داوران در هفته‌های پایانی با وسواس انتخاب می‌شوند/ کم‌اشتباه‌ترین داور، دربی را سوت می‌زند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به نزدیک شدن به هفته‌های پایانی رقابت‌های لیگ برتر و دسته اول فوتبال کشور، خداداد افشاریان، رئیس کمیته داوران در این باره گفت: با توجه به اینکه 11 داور و کمک داور بین‌المللی به دلیل قضاوت در مسابقات انتخابی جام جهانی در ایران حضور ندارند و اینکه لیگ برتر و دسته اول از حساسیت بالایی در جدول برخوردارند، با بضاعتی که داریم باید طوری چیدمان کنیم که تیم‌ها به حق‌شان در داوری برسند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون در ادامه بیان کرد: بی‌شک چیدمان داوری در این هفته‌ها با توجه به حساسیت بازیها در همه رده‌ها برای کمیته داوران حائز اهمیت است. از تمامی دست‌اندرکاران تیم‌ها، مربیان و بازیکنان توقع داریم که نسبت به تصمیمات داوران و قضاوت آنها احترام بگذارند و اجازه بدهند داوران با بار روانی آرام به مسابقات اعزام شوند. با توجه به تاکیدات رئیس فدراسیون در انتخاب داوران و ناظران، کمیته و دپارتمان با وسواس خاصی داوران را برای هفته‌های پایانی چیدمان می‌کند.

رئیس کمیته با اشاره به قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و بازی پرسپولیس و استقلال در این مرحله گفت: این مسابقه مثل همیشه حساسیت خاص خودش را دارد، کمیته داوران سعی می‌کند بهترین و کم‌اشتباه‌ترین داور را برای قضاوت این مسابقه انتخاب کند. همچنین از داوران می خواهم در این هفته‌های پایانی با تمرکز کامل و آرامش بازی‌ها را قضاوت کنند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *