اسکوچیچ: نیاز نبود با بازی تدارکاتی، فشار را روی تیم ملی افزایش دهیم/ با ارائه بهترین عملکرد به ایران برمی‌گردیم

اسکوچیچ: نیاز نبود با بازی تدارکاتی، فشار را روی تیم ملی افزایش دهیم/ با ارائه بهترین عملکرد به ایران برمی‌گردیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دراگان اسکوچیچ درباره حضور تیم ملی فوتبال ایران در اردوی کیش اظهار داشت: روزهای خوبی را گذراندیم و ایده‌ها و سیستم‌های جدیدی را دنبال کردیم. ما مصدومیت جدی نداشتیم و خود را برای بازی‌های حساس در بحرین آماده می‌کنیم. دست‌اندرکاران زمین ورزشگاه المپیک کیش تلاش قابل ستایشی داشتند و حتی مشکل نور ورزشگاه را برطرف کردند. زحمات آنها قابل قدردانی است و از این افراد تشکر می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تمامی بازیکنان لیست 26 نفره به بحرین می‌روند یا خیر، گفت: مشکلی نداریم که بازیکنانی بیشتر از لیست با خود ببریم. شرایط ما غیرقابل پیش‌بینی است و با کرونا، مصدومیت یا مشکلات غیرمترقبه‌ای مواجه هستیم. فکر نمی‌کنم بازیکن دیگری به تیم اضافه شود. حتی کارهای ویزای چند بازیکن را برای احتیاط انجام دادیم تا اگر اتفاقی پیش آمد، آنها را به لیست تیم اضافه کنیم. مطمئنم تیم فعلی به قدری خوب است که نتیجه خوبی در بحرین بگیریم.

سرمربی تیم ملی ایران در مورد جدایی یک روزه محمدرضا اخباری از اعضای این تیم و پیوستن او به اردوی تراکتور بیان کرد: خیلی‌ها هستند که تلاش می‌کنند این موضوع را بزرگ و بغرنج جلوه بدهند. روزهای گذشته فیفادی نبود و ما فقط می‌توانستیم بازیکنانی از باشگاه‌ها قرض کنیم تا آنها را در اردوی تیم ملی داشته باشیم.

اسکوچیچ راجع به اینکه تیمش بدون دیدار تدارکاتی در اردوی جاری به مصاف حریفان خود می‌رود، خاطرنشان کرد: ما بر خلاف سایر تیم‌ها، چهار بازی در بحرین داریم و منطقی نبود در این شرایط آب و هوایی، بازی اضافه‌ای داشته باشیم. این موضوع به دلیل خستگی بازیکنان بود و ارتباطی به فدراسیون فوتبال نداشت. ما یک بازی بیشتر از سایر تیم‌های گروه داریم و نیاز نبود فشار را روی خودمان افزایش دهیم.

«هر کاری از دست‌مان برمی‌آمد، انجام دادیم و همچنان تلاش می‌کنیم.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: مشکلاتی وجود داشت، اما تمرکز خود را روی کارمان حفظ کردیم و افراد زیادی از ما حمایت می‌کنند. به خاطر آنها با انرژی کامل به بحرین می‌رویم و تیم خیلی خوبی داریم. به همه قول می‌دهم بازی‌های خیلی خوبی از تیم ملی خواهند دید. نمی‌توانیم در ورزشگاه در کنار مردم باشیم، اما همه شما مردم در تلویزیون همراه ما هستید و از ما حمایت می‌کنید. قول می‌دهم با ارائه بهترین عملکرد به ایران بازمی‌گردیم.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *