اسکالونی: یک توپ مرده پیروزی را از ما گرفت

اسکالونی: یک توپ مرده پیروزی را از ما گرفت

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مصاف تیم‌های ملی آرژانتین و شیلی در هفته پنجم بازی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 در منطقه آمریکای جنوبی که بامداد امروز (جمعه) در آرژانتین برگزار شد، در حالی با تساوی یک – یک خاتمه یافت که تیم میزبان با گلزنی کاپیتانش لیونل مسی در دقیقه 24 از روی نقطه پنالتی پیش افتاد و 12 دقیقه بعد الکسیس سانچس گل تساوی را برای شیلیایی‌ها به ثمر رساند.

با این نتیجه تیم‌های ملی آرژانیتن و شیلی به ترتیب با 11 امتیاز و 5 امتیاز در رده‌های دوم و هفتم قرار گرفتند.

لیونل اسکالونی سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از این بازی که به تعدادی بازیکن جوان فرصت انجام اولین بازی ملی‌شان را انجام داد گفت: در مراحل مقدماتی جام جهانی، بازی‌ها چه در خانه چه بیرون از خانه دشوار هستند و رقبا سرسخت. امروز حریف ما یک تیم بسیار قدرتمند بود. با این حال رویکرد تیم ما در این بازی همچون بازی قبلی‌مان برابر پاراگوئه به گونه‌ای بود که می‌توانستید احساس کنید که بازیکنان ما برای بردن مسابقه به زمین بازی آمده‌اند. البته زمانی که خارخ از خانه بازی می‌کنیم نیز آنها همین رویکرد را دارند. برای این بازی ما تعدادی از بازیکنان‌مان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و مجبور شدیم به شیوه‌ای متفاوت از همیشه بازی کنیم. با این حال اتفاق مهمی که رخ داد این بود که به تعدادی از بازیکنان جوان‌مان که درخواست رفتن به میدان داشتن، فرصت بازی رسید. خوشحالم که مسئولیت پوشیدن این پیراهن روی شانه‌های هیچ یک از آنها سنگینی نکرد. این پسرها طوری به زمین مسابقه رفتند و بازی کردند، انگار نه انگار که این اولین بازی ملی شان بود. این نشانه‌ای خوب برای آینده این پسرها است. تیم ما به نیرو بازیکنان جوانش نیاز دارد تا ریتم بازی‌اش را تغییر دهند.

بازی بعدی تیم ملی آرژانتین چهارشنبه هفته آینده در خانه کلمبیا خواهد بود، کشوری که درگیر یکسری اعتراضات مردمی است.

اسکالونی در پاسخ به این سؤال که آیا نگران سفر تیمش به این کشور نیست، تأکید کرد: امیدواریم که اتفاقی رخ ندهد. ما برای فوتبال بازی کردن به کلمبیا می‌رویم. نمی‌دانم که در حال حاضر شرایط در آنجا به چه صورت است اما امیدوارم که باز یدر بهترین شرایط ممکن برگزار شود.

سرمربی آلبی سلسته درباره نقاط قوت و ضعف تیمش مقابل شیلی هم گفت: نکته مثبت بازی این بود که تیم ما میل به حمله داشت و حریف هم عملاً موقعیت خطرناکی روی دروازه ما ایجاد نکرد. آنها فقط یک توپ مرده به دست آوردند و با آن به گل رسیدند و تمام. از نظر دفاعی هم عملکرد تیم ما بسیار خوب بود. در نیمه دوم با به میدان فرستادن بازیکنانی جدید به شیوه‌ای متفاوت بازی کردیم. نکته منفی بازی هم این بود که یک توپ مرده باعث شد پیروزی را با تساوی عوض کنیم در حالی که حریف کار خاصی انجام نداد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *