اسکالونی: تکیه نکردن روی مسی سخت است/ او و سایر بازیکنان ما خسته هستند

اسکالونی: تکیه نکردن روی مسی سخت است/ او و سایر بازیکنان ما خسته هستند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی آرژانتین بامداد امروز (سه‌شنبه) در سومین بازی خود در مرحله گروهی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا موفق شد تیم ملی پاراگوئه‌ را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد و با 7 امتیاز صعود خود را به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها قطعی کند.

تنها گل این بازی را آلخاندرو داریو گومس در دقیقه 10 به ثمر رساند تا آلبی‌سلسته یک دور مانده به پایان کارش در مرحله گروهی صعود کند. با این حال کلیدی‌ترین بازیکن میدان کاپیتان لیونل مسی بود که 74 بار صاحب توپ شد و در 75 درصد از دوئل‌های انفرادی‌اش با بازیکنان حریف موفق شد و این بهترین آمار در میان تمام بازیکنان حاضر در زمین بازی بود.

این سومین بازی آرژانتین در این رقابت‌ها است که مسی از ابتدا تا انتهای آن در زمین بازی حضور دارد. همچنین این یکصدوچهل‌و‌هفتمین بازی ملی کاپیتان آلبی‌سلسته بود که این بازیکن 33 ساله را به خاویر ماسچرانو به عنوان رکورددار بازی برای تیم ملی آرژانتین رساند.

لیونل اسکالونی سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از این بازی به خبرنگاران گفت: واقعیت این است که مسی در تمام بازی‌های ما حضور داشته و خیلی سخت است که روی او حساب نکنیم. اگرچه او خسته است اما همچنان دارد تأثیرگذار کار می‌کند و تفاوت‌ها را رقم می‌زند. امروز ما چند تغییر در ترکیب‌مان داشتیم اما با این وجود توانستیم هر سه امتیاز را بگیریم.

اسکالونی تیمش را با 6 تغییر نسبت به بازی قبلی برابر اروگوئه به میدان فرستاد و بازیکنانی مانند آنخل دی‌‌ماریا و سرخیو آگوئرو را در ترکیب اصلی قرار داد. با این حال او نگران خستگی مفرط بازیکنانش به خاطر فاصله کم میان بازی‌ها بود.

اسکالونی 43 ساله گفت: چیزی که مرا نگران می‌کند وضعیت بازیکنان است چون  ما همین سه روز پیش بازی کردیم و شرایط تیم ایده‌ال نیست و به همین دلیل هم ما مجبوریم از سیستم چرخشی استفاده کنیم. در نیمه اول ما بسیار خوب بازی کردیم و در نیمه دوم به خاطر عملکرد خوب پاراگوئه و وضعیت فیزیکی بهتر آنها که حاصل روزها استراحت بود، این تیم کنترل بیشتری بر بازی داشت. ما در نیمه اول خوب بودیم اما همیشه جای پیشرفت وجود دارد.

بازی بعدی تیم ملی آرژانتین بامداد سه‌شنبه برابر بولیوی تیم قعرنشین جدول گروه A‌ است.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *