اسپانیا باز هم در خانه متوقف شد/ حسرت برد بر دل ماتادورها ماند

اسپانیا باز هم در خانه متوقف شد/ حسرت برد بر دل ماتادورها ماند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از دور دوم مرحله گروهی رقابت‌های یورو 2020، شب گذشته (شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران در گروه E، تیم‌های ملی اسپانیا و لهستان در ورزشگاه کارتوخای شهر سویا به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک – یک خاتمه یافت.

در این بازی اسپانیایی‌ها با گلزنی آلوارو موراتا در دقیقه 25 پیش افتادند اما روبرت لواندوفسکی در دقیقه 54 کار را برای لهستانی‌ها به تساوی کشاند. اولین گل اسپانیایی‌ها در جام شانزدهم را آلوارو موراتا را با اثری گذاشتن روی توپ شلیک شده از سوی جرارد مورنو گذاشت به ثمر رساند که در ابتدا با رأی کمک داور بازی مردود اعلام شد اما در ادامه VAR سلامت این گل را تأیید کرد. همچنین در این بازی جرارد مورنو که سازنده گل اول شد، یک پنالتی اسپانیایی را به هدر داد.  لهستانی‌ها هم با گلزنی روبرت لواندوفسکی در دقیقه 54 کار را به تساوی کشاندند.

اسپانیا اگرچه در این بازی توپ و میدان را در اختیار داشت و از هر نظر بهتر از میهمان خود کار کرد اما موقعیت‌هایش را که در اکثر آنها توپ به آلوارو موراتا می‌رسید، یکی پس از دیگر به هدر داد.

با این نتیجه اسپانیای میزبان برای دومین بار متوالی در یورو 2020 در کسب پیروزی ناکام ماند. مردان لوئیس انریکه که در دور نخست هم از پس سوئد برنیامده بودند، با این تساوی 2 امتیازی شدند و در رده سوم جدول گروه ‌شان قرار گرفتند. این در حالیست که آنها در آخرین بازی‌شان بازی به مصاف اسلواکی تیم دوم جدول بروند و برای صعود به مرحله بعدی باید 3 امتیازی آن بازی را کسب کنند.

وضعیت لهستان اما حتی بدتر از اسپانیایی‌ها شد. آنها که در دور نخست به اسلواکی باختند، اکنون با تنها یک امتیاز در قعر جدول قرار دارند و در آخرین بازی‌شان هم باید به مصاف سوئد صدرنشین بروند که با یک تساوی هم می‌تواند صعودش را به مرحله بعدی قطعی کند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *